Spocik - Tomaszów Mazowiecki

Kaśka

Kochani,

ja niestety ostatnio za bardzo nie mam czasu, żeby zająć się organizacją spocików tomaszowskich, ale jeśli znaleźliby się chętni to proszę o wiadomość na PW, podwieszę wtedy temat w pierwszym poście, a może jeśli i termin okaże się sprzyjający to i sama bym przyjechała.

Kaśka

brawo Kaśka :good:

ktoś wreście pomyślal, pochodze z tego regionu, może kiedys też mi sie uda wpaśc na spocik

A może wy zaproponujecie jakiś dogodny termin i dogadamy się? Tylko tak jak już wspominałam dla mnie musi to być weekend, bo w tygodniu jestem w Warszawie.

Ostatni weekend sierpnia odpada, bo jest letni zlot klubu i będziemy nad morzem, ale kolejny jak najbardziej mi pasuje. Co wy na to? Nawet dwa czy trzy auta to już mini spocik od czegoś trzeba zacząć :)

Arson serdecznie zapraszam jesli tylko masz ochotę nas odwiedzić. :)

Arson serdecznie zapraszam jesli tylko masz ochotę nas odwiedzić. :)

Dziekuje za zaproszenie jeśli tylko będę w któryś weekend u rodziców to sie pojawię, będę śledził posta

No to widzę, że ekipa nam się rozrasta. Zaproponujcie któryś weekend i zobaczymy ile osób będzie się mogło pojawić na spociku w danym terminie, ja się dostosuje, bo bardzo chcę poznać ekipę tomaszowską. :)

Tomaszów nie jest duży, zawsze będzie można na jakieś piwko później wyskoczyć :gwizdanie: oczywiście bez autek.

Niestety dla mnie ten weekend jest nieosiągalny. Mam jednak propozycję, ustalmy sobie spotkanie na sobotę 20 września na Placu Kościuszki o 20tej? Wtedy ta informacja dotrze do wszystkich zainteresowanych, ponieważ będą mogli odczytać tą informację i będą mogli się pojawić. Czy wszystkim pasuje ten termin?

Ja się niestety rozchorowałam i nie dotarłam, ale obiecuję, że jeśli macie czas 4 października to się pojawię i zrobimy spocik. :)