Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik - Tomaszów Mazowiecki


Kaśka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się niestety rozchorowałam

Kaśia nie jesteś sama też mnie wzieło :(:confused4::sick3:

To przykre, wracaj szybko do zdrowia. :)

Czy ktoś jest chętny na spot w ten weekend, chciałabym wiedzieć czy mogę liczyć na to, że ktoś sie pojawi?[br]Dopisany: 02 Październik 2008, 10:54_________________________________________________

siemka moze i ja do Was wpadne ale to zobaczymy...

Serdecznie zapraszam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszam.

Dziekuje za zaproszenie :)

ale w ten weekend mam impreze tzn. zakonczenie sezonu tuningowego w moim miescie wiec nie dam rady :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałam przy internecie w sobotę na jakiś konkret, ale nikt się nie odezwał, więc spot znowu przepadł.

Natomiast co do miejsca to proponuję plac Kościuszki pod sądem, ponieważ na PCK ciągnie od wody i jest zimno wieczorami, a spocik raczej proponuję w godzinach około 17tej lub 18tej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlamnie moze być ale niewiem czy wpadne bo chyba w słomczynie będe lub gdzie indziej po fure

Powodzenia, obyś znalazł taką jaka Cię interesuje. :good:

Czy ktoś jeszcze ma ochotę się pojawić na spociku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo ludki!!!!!!!!!!!! co z spocikiem w tm? :mysli:.............może ten weekend pasuje?.dajcie odp..pozdrawiam

Ja jestem jak najbardziej za, więc jeśli są chętni to się pojawię, tak jak proponowałam plac Kościuszki pod sądem, godzina do ustalenia.

ja jak narazie to moge przyjść a nie przyjechać :(

Każda osoba, czy z autem czy bez, jest mile widziana jeśli tylko ma ochotę się pokazać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym, aby wypowiedziało się więcej osób czy są chętni i czy ktoś na pewno się zjawi, bo ja specjalnie z warszawy będę przyjeżdżać na to spotkanie i chcę wiedzieć czy mogę na kogoś liczyć, bo jeśli nie to przesuńmy spotkanie na przyszły tydzień i niech każdy sobie zaklepie ten termin. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...