Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Terminal 30 zwarcie przy wymianie lampek


A47

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przez przypadek wpadła mi lampka LED i chcąc ją szybko wstawić z powrotem użyłem metalowych szczypcy:facepalm: - nie skomentuje tego.

teraz moje światła w podsufitce nie działaja taki bład:

03123 Terminal 30-2

011 - open Circuit

fault status : 01101011

bład powraca a i czerwone światła działają normalnie

bezpieczniki w normie

Pytanie co spaliłem :facepalm:

i jak to naprawić szukałem w necie podobno takie coś J519 ale co to

wszelka porada mile widziana, i na pewno to było gdzieś na forum ale jeszcze nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bordnetz, moduł centralnej elektryki.

Wyjmij lampkę i zobacz czy w środku nie stopione lub spalone coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mowa tu o 8K0 907 064N wszystko działa normalnie i inne testy dobrze wychodziły poza brakiem światła nic innego się nie dzieje

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

z wtyczka zasilania nic nie pokazuje miernik w żadnej kombinacji

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

Rozwiązanie.

Problem rozwiązany ponieważ nie działało wpomaganie dobrze że sprawdziłem czy sie da jechać bo rano( żona do pracy dostała by zawału ) zacząłem sprawdzać inne bezpieczniki i po lewej stronie patrząc na auto z przodu jest wiele bezpieczników i jest 3 z napisami BCE 1 w pozycjach 6,7,8 i ten od wspomagania i chyba paru innych rzeczy jak i od żarówek w podsufitce to Numer 7 o wartości 20 A

wszystko działa ufff musiałem wykasować błędy poduszki,09, 46 co prawda tam mam jeden błąd o którym napisze jutro. ale to byl już stary błąd.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Miałem dzisiaj ten sam kod błędu i rozwiązaniem był właśnie przepalony bezpiecznik, ale zostawię może doprecyzowanie. W moim przypadku brak oświetlenia w podsufitce oraz przestrzeni nóg, dodatkowo nie działająca klimatyzacja (sama dmuchawa, bez sprężarki, kod błędu 00898 - 008 niezrozumiały sygnał ). Lokalizacja bezpiecznika:

Skrzynka bezpieczników deski rozdzielczej od strony kierowcy - uchwyt czerwony-  Bezpiecznik nr 7 - Opis BCM1 

 

IMG_20220805_233114.jpg

Edytowane przez Kossax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...