Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|


Karol89

Rekomendowane odpowiedzi

Stołki zajefajne:shock3: a popielniczka i plastik od lewarka zmiany biegów nie w kolor dekorów??

właśnie takie chcieliśmy czarne :D za jakiś czas może będą i w kolorze ale teraz mi się właśnie taki kolor podoba czarne jest ładne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty zorientuj się do czego jest ta lewa półka bo ma jakies otwory i wgl też mam taka i się zastanawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty zorientuj się do czego jest ta lewa półka bo ma jakies otwory i wgl też mam taka i się zastanawiam

karol dokładnie powiedz o jaką półkę Ci chodzi w schowku gdzie lodówka to wtedy wydaje mi się że to jest na zmieniarkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak byłeś u rudnika? ma coś ciekawego u siebie?

byłem nic specjalnego wszystko powyjmowane standard znalazłem te plaski i rozmawiałem z kolesiem co jeździ golfem 3 zielonym miał poduchę na sprzedaż dzisiaj rozmawiałem z nim tel kazał dzwonić o 17 i teraz nie odbiera poczekam może zaraz odbierze :(:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w schowku no właśnie pod zmieniarkę nie bo ona jest szersza :wink:

u domina był tam zmontowane do DVD więc może pod navi poszukam gdzieś na allegro co w innych autach jest tam zamontowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie nie znalazłem nic :wink:

też szukałem i nic ale na jakimś zlociku podpatrzę co koledzy maj w tym miejscu ale tak jak mówiłem Domin miał tam odtwarzacz do DVD :):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2014_02_13_11_51_24.jpg

2014_02_13_11_51_40.jpg

2014_02_13_11_52_01.jpg

środek złożony teraz tylko poducha i trza zbierać na Kolejne mody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:

słuchaj mój piękny prawdopodobnie będzie leciał na Siedlce w niedziele także gdzieś kolo czwartku mielibyście przesyłkę od domina u siebie :wink: o ile macie czas i wam pasuje:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam części środka na sprzedasz z rozebranego małysza. Jak by przydała się komuś jakaś część proszę dzwonić 508969865 lub 787015107:)

- poduszka w siedzeniach pasażera i kierowcy z okablowaniem po 50 zł do negocjacji

- cały mechanizm do regulacji fotelach odcinka lędźwiowego pasażer i kierowca

- klimatronik bez grzania stołków stan dobry

2014_02_08_15_40_25.jpg

- i jak ktoś potrzebuje ze środka coś to pewnie to mam na sprzedasz tylko jest mały problem środek był w kolorze ciemny granat

2014_02_08_15_30_52.jpg

a i tak gałka zmiany biegów za 50 zł stan dobry

2014_02_08_16_18_18.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...