Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie zawieszenie gwintowane polecacie ? Opinie


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jakie opinie na temat zawieszenia bilstein b14? Miał ktoś styczność?

Wg mnie Bilstein to TOP jeśli chodzi o zawiasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, bardzo mało info o Bilstein B14 bez regulacji. Warto wchodzić w używkę z de? Stan jak na foto

http://s13.postimg.org/hq95o0qdz/5532597171.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie wkładów:

Alco Sport vs Koni. Czytałem że jedne i drugie występują np w KW albo w Weitecu ktoś może coś wiecej powiedzieć na ich temat ?? czy ogolnie nie ma znaczenia które wkłady będą w gwincie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie firma JOM, na allegro 1100zl, troszku drozsze od ta, ma ktos doswiadczenie z tym gwintem? obnizylem eibach-30 jednak po glowie chodzi gleba:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka, panowie jezdzilem w B5 na bisteinie i bylo twardo, teraz w RS octavii tez mam jakis gwint, szukając B6 zastanawiam sie jakie zawieszenie wybrac zeby bylo lepiej od serii ale nie twardo i nisko ze kazda dziura boli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie miesiąc temu założyłem mój pierwszy gwint, mam pytanie na zimę kręcicie swoje gwinty do góry czy jeździcie cały rok na skręconym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wysokośc Ci będzie odpowiadała i będzie się dało jeździc, to nie widzęsensu podnoszenia, tylko go sobie zabezpiecz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, jesli bedzie robił za pierwszy pług na parkingu to średnio :P a gwint zabezpieczają nawet streczem ponoc jest to dobre dla gwintu, ja uwazam ze smar wystarczyłby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie porobilem takie pokrowce na gwint i swietnie zdają egzamin. :)

apoch.jpg

apochr.jpg

apochraniacze.jpg

apochran.jpg

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem tego zdania dlatego je robilem. :) a jeszcze jak po roku uzywania, (glownie o zime chodzilo) zobaczylem pod pokrowcami czysciutki gwint to morda sie cieszyla. ;)

fr6d.jpg

fr5h.jpg

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany myśle nad zawieszeniem gwintowanym do furacza. :banan: czy za kwotę ok 1000PLN-ów jest coś sensownego??? mam 18 i gume 225 40 i chciałbym tak wyregulować zawias żeby przód od ziemi do rantu był ok 63-64 cm a tył ok 65-65.5 cm no i żeby to nie była deska tylko żeby dało sie tym w miare normalnei jeżdzić. W gę wchodzi nowy jak i używany zestaw, może ktoś ma na zbyciu? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nówka sensowna to od około 2.5 tys.

Używka jak trafisz ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy w stosunku ceny do jakości wydaje mi się, że jest AP i jego ceny oscylują w okolicach 2500zł, a nawet już mniej...

Sam osobiście mam taki, zrobiłem na nim dopiero 3 tys. km ale jestem mega pozytywnie zaskoczony. Jest komfortowy i przyzwoicie sztywny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...