Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie zawieszenie gwintowane polecacie ? Opinie


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie do starych wyjadaczy w temacie gwintów :) , czy ktoś z was testował lub lata na tym gwincie firmy LOWTEC ?

http://www.lowtec.de/de/audi/a4/b6b7/?p=1&o=3&n=12&f=23|18|19|20

generalnie szukam czegoś dobrego na czym można by za jakiś czas założyć AIR'a ? z góry dzięki za wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, dowiedziałem się że mam sprężynki H&R: przód: VA 29369-1VA tył: HA 29369 HA. Taki zestaw obniża o 35 mm od standardowego zawieszenia. Dokładnie od podłoża do nadkola jest jakieś 64 cm. Amory prawdopodobnie padnięte bo buja strasznie a przy minimalnie szybszym przejechaniu przez próg zwalniający przód spadał że spodem łapało wiec może sprężyny też padnięte. Amorki na diagnostyce pokazało że przód 70-80 % a tył 50-60 więc te badania chyba niezbyt wiarygodne. Obecnie kupiłem ori springi http://zapodaj.net/453b78c62d33b.jpg.htmljeśli się nie mylę to jest to s-line??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do starych wyjadaczy w temacie gwintów :) , czy ktoś z was testował lub lata na tym gwincie firmy LOWTEC ?

http://www.lowtec.de/de/audi/a4/b6b7/?p=1&o=3&n=12&f=23|18|19|20

generalnie szukam czegoś dobrego na czym można by za jakiś czas założyć AIR'a ? z góry dzięki za wskazówki

Ja mam od 1,5 roku LOWTEC 9.3, w miare wybiera nierówności

Witam ponownie, dowiedziałem się że mam sprężynki H&R: przód: VA 29369-1VA tył: HA 29369 HA. Taki zestaw obniża o 35 mm od standardowego zawieszenia. Dokładnie od podłoża do nadkola jest jakieś 64 cm. Amory prawdopodobnie padnięte bo buja strasznie a przy minimalnie szybszym przejechaniu przez próg zwalniający przód spadał że spodem łapało wiec może sprężyny też padnięte. Amorki na diagnostyce pokazało że przód 70-80 % a tył 50-60 więc te badania chyba niezbyt wiarygodne. Obecnie kupiłem ori springi http://zapodaj.net/453b78c62d33b.jpg.htmljeśli się nie mylę to jest to s-line??

U mnie ten zestaw H&R siedział jakies 62,5 cm od podłoża. Był bardziej komfortowy od ori S-line. Może po prostu tak ma ze buja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może miałeś zestaw który bardziej obniża niż o 35 mm bo widziałem takie z H&R. Zależy też od silnika., wersji nadwozia i rozmiaru kół☺ jak na sport zawieszenie to nie powinno bujać bo strach jeździć tak źle się prowadzi już nie mówiąc jak załaduje stan osób. Zresztą przy każdym minimalnie szybszym przejeździe przez jakiśes progi wale spodem bo tak się ugina zawiecha widzę po aucie jak spada na dół więc raczej nie jest ok. S-linę jest obniżony tylko o 20 mm. Więc powinno być lepiej. Tylko jakie amorki do tego bo chce żeby było to co ma być w komplecie

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może miałeś zestaw który bardziej obniża niż o 35 mm bo widziałem takie z H&R. Zależy też od silnika., wersji nadwozia i rozmiaru kół☺ jak na sport zawieszenie to nie powinno bujać bo strach jeździć tak źle się prowadzi już nie mówiąc jak załaduje stan osób. Zresztą przy każdym minimalnie szybszym przejeździe przez jakiśes progi wale spodem bo tak się ugina zawiecha widzę po aucie jak spada na dół więc raczej nie jest ok. S-linę jest obniżony tylko o 20 mm. Więc powinno być lepiej. Tylko jakie amorki do tego bo chce żeby było to co ma być w komplecie

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapata

miałem to - 35... ale skoro mówisz ze buja ze az dobijam podłogą o policjanta to jednak coś nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa obstawiam że amorki padniete i sprężyny też się wypracowały. Zobaczymy jak będzie na s-line. Według wlepki w bagażniku miałem 1 ba w kat wagowej 7 i teraz kupiłem też w kat 7 Ale dla zawieszenia ,1be jest troszkę masa zwiększona więc będzie twardziej niż standard no i niżej

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zamówiłem dla kolegi nowy od producenta pro Street i po miesiącu zaczęły stukac przednie amortyzatory, a że zwlekal z demontażem bo myślał że to wahacze to po pół roku skończyła się gwarancja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kwestia gumy/profilu opony, ogólnie gwinty są bardziej komfortowe od seryjnych sportowych zawieszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lato mam 19 cali 225/40 i myślę cena dobra za nowke tylko miałem kiedyś ta technix i był pin pong jak cholera a chciałbym trochę miekszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim aucie miales TA technixa ? I czy bardzo nisko lezalo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polo 6n no gleba była fajna nie powiem ale komfort jazdy masakra.Tera właśnie zastanawiam się na FK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w audi jest inna konstrukcja zawieszenia, nie wiem jak można porównywać to porównywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem tylko kolega pytał w jakim aucie miałem ta technix wiec odpisałem.Chyba sprubuje ten Fk cena dosyć dobra zobaczymy jak się będzie jeździć na tym

A może polecicie jakiś gwint do kwoty 1500zl?

Edytowane przez Lysy705
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...