Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Komendy głosowe przy MMI


Kamyk

Rekomendowane odpowiedzi

panowie

mam proste pytanie

czy to działa w j, polskim czy trzeba mieć nawigację i system ustawione na angielski?

czy jak powiem kierunek zakopane krupówki, to mnie dowiezie, czy zgłupieje ?

informacje z ASO są bardzo mało precyzyjne

będę zobowiązany za wypowiedzi znawców tematu

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nie można tak przestawić softu, by działał po naszemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spolszczenie komunikatów już opanowane...chociaż ja wolę angielską wersję, jeśli chodzi o rozpoznawanie mowy w PL to nikt tego jeszcze nie zrobił w MMI i raczej nie liczyłbym na to że bedzie kiedykolwiek zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

czyli przy ustawieniu softu i wyswietlacza na polski - komendy do navi i do telefonu sie podaje ciagle po ang?

dobrze to rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz nie mam polskiego ale z tego co wyczytałem to w miejsce angielskich komunikatów wgrywane są polskie czyli teoretycznie rozpoznawanie głosu powinno dalej pozostać po angielsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

dzieki serdeczne

zobaczymy

najwyzej bedzie rezane .... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy coś się zmieniło odnośnie komunikatów PL (3G+) ?

Ostatnio oglądałem kilka recenzji aut na YT Audi roczniki 2015/16 (Q7, A6) i działały polskie komunikaty.

Edytowane przez rafaell68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy mmi jest ustawione na język pl komunikaty głosowe oczywiście nie działają. Występuje stosowna informacja.

Czy jest możliwa taka konfiguracja, ze język ustawiony jest na polski, a komunikaty glosowe na angielski / niemiecki. Jakieś kodowanie etc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy mmi jest ustawione na język pl komunikaty głosowe oczywiście nie działają. Występuje stosowna informacja.

Czy jest możliwa taka konfiguracja, ze język ustawiony jest na polski, a komunikaty glosowe na angielski / niemiecki. Jakieś kodowanie etc?

Przyłączam się do pytania. Teoretycznie byłoby to bardzo rozsądne rozwiązanie. Wszystko jest po polsku a komunikaty głosowe wydajemy po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również ponawiam pytanie... Tyle, że z językiem niemieckim. Ewentualnie gdzie mogłabym dostać angielskie komunikaty głosowe aby je wgrać i użytkować razem z ustawionym językiem angielskim? Nie mam ich fabrycznie zainstalowanych bo auto jest z Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również ponawiam pytanie... Tyle, że z językiem niemieckim. Ewentualnie gdzie mogłabym dostać angielskie komunikaty głosowe aby je wgrać i użytkować razem z ustawionym językiem angielskim? Nie mam ich fabrycznie zainstalowanych bo auto jest z Niemiec.

a jaka NAVI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również ponawiam pytanie... Tyle, że z językiem niemieckim. Ewentualnie gdzie mogłabym dostać angielskie komunikaty głosowe aby je wgrać i użytkować razem z ustawionym językiem angielskim? Nie mam ich fabrycznie zainstalowanych bo auto jest z Niemiec.

a jaka NAVI ?

hmmm nie mam pojęcia MMI, ale nie potrafię ich rozróżnić. Podam może wersję 4G0919884F_ECE 5.10.5 A software version to BNav_EU_POO22_D1

Dodam, że elektromechanik ma wgrać mi język polski, ale z postów wyżej wynika, że wybieranie głosowe i tak nie będzie działać.

Edytowane przez superzocha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a z angielskim? Można coś wgrać, dograć żeby wszystko działało? Angielski jakiś taki bardziej przyjemny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy puszczą kiedyś update do 3g+ , kiedyś wogóle nie było PL w 3g+ dopiero pozniejsze jednostki mialy wiec moze i coś rzucą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2016 o 21:21, Deniro napisał:

Ciekawe czy puszczą kiedyś update do 3g+ , kiedyś wogóle nie było PL w 3g+ dopiero pozniejsze jednostki mialy wiec moze i coś rzucą

Raczej nie liczyłbym na to :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Szukam możliwości zmiany języka wybierania głosowego kontaktów. Wszelkie komunikaty, menu itp są w języku Angielski. Wybieranie głosowe w języku Hiszpańskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy wie ktos jak zmienic jezyk tego wybierania glosowego na angielski, bo u mnie babka szprecha mimo ze mam ustwiony angielski w radiu? B8 po lifcie, radio Concert kolorowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...