Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silnik gaśnie podczas zmiany biegu na wyższych obrotach.


W1kt00r

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem podobnych tematów, przejrzałem cały dział i znalazłem jeden podobny, ale nie dotyczy konkretnie tej samej sytuacji, co u mnie.

Mianowicie, kiedy wkręcę swojego AFN na stosunkowo wysokie obroty (>3500) i zmienię bieg, to auto wtedy gaśnie i przez pewien czas nie da się go odpalić. Trzeba odczekać chociaż z pół minuty - minutę, żeby po dosyć długim kreceniu auto zaskoczyło. Czy miał ktoś z wam taki problem w swojej A4-ce? :kwasny: Dodam, że dzieje się to niezależnie od temperatury zewnetrznej i ilości paliwa w baku. Aha, i z tego co pamiętam, to jeszcze kilka lat temu ten problem nie występował, a dwa lata temu regenerowaliśmy turbo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest też niezależne od temperatury silnika. Da się z tym co prawda jeździć na co dzień, wystarczy tylko używać rozsądnego zakresu obrotów, ale... Sama świadomość tego jest wkurzająca, no i jak mi się to zdarzyło pierwszy raz (w dodatku po zjeździe ze skrzyżowania), to byłem deko zdziwiony. Dzięki za info, w takim razie będe się musiał tam dogrzebac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...