Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż podświetlenia klamek zewnętrznych


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

To dziurke podświetla ta dioda pod spodem? Czy jest inna?

Ta sama dioda podświetla spód i dziurke.

4693908800_1426629214.jpg

7024279500_1426629436.jpg

6202582300_1426629484.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze dla pewności spytam, czy światło wychodzi tylko pod spodem klamki, czy do wewnątrz też jest otwór?

Btw fajnie to wygląda. To są ori klamki? Bo coś tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja chetnie zobaczę jak te klamki w chromie wyglądają w A4 :)

A możesz uchylić rąbka tajemnicy gdzie dokładnie się wpinałeś w MCE?

MCE złącze 17-stykowe czarne pin 9 ( sterowanie masą do lampki sufitowej )

i stały + w drzwiach złącze 20-stykowe pin 18 :)

Tak jeszcze dla pewności spytam, czy światło wychodzi tylko pod spodem klamki, czy do wewnątrz też jest otwór?

Btw fajnie to wygląda. To są ori klamki? Bo coś tanie.

Do wewnątrz też jest otwór :wink:

4886810800_1426630863.jpg

8518886800_1426630894.jpg

To są ori klamki, trzeba poszukać i pogadać ze sprzedającymi drzwi do A6, A7, A8 często nie wyciągają klamek i instalacji :wink:, mi się trafiły nawet z czujnikami KEYSSY i teraz mam na zbyciu. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada spoko, tylko nurtuje mnie pytanie, skoro podlaczone jest pod lampkę to teraz powiedz mi czy jak siedzisz w środku przy zapalonym silniku czy jak wlaczysz lamke wew to klamki tez się zapalają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada spoko, tylko nurtuje mnie pytanie, skoro podlaczone jest pod lampkę to teraz powiedz mi czy jak siedzisz w środku przy zapalonym silniku czy jak wlaczysz lamke wew to klamki tez się zapalają?

Nie zapalają się - lampka ma stały + i przy włączaniu podajesz masę, a przy otwieraniu drzwi i z pilota lampka dostaje masę z MCE (17-stykowe czarne pin 9) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam, dlaczego nie podpiąłeś tak jak ori, do sterownika drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olać lampki :wink: klamki mi się podobają :facepalm:

Z szukania na szybko klamki znalazłem po 400zł komplet bez kessy więc jakaś straszna tragedia cenowa to nie jest :)

Dzięki za rozpiskę podłączania mar-m1 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich panowie fajny mod sam chce zrobic cos takiego znalazlem kilka zestawow tyle ze mam problem mieszkam w irlandi kierownica z drugiej strony czy klamka z allegro podejdzie ?? Wystarczy zmienic ta długą czesc czy trzeba wszystko???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich panowie fajny mod sam chce zrobic cos takiego znalazlem kilka zestawow tyle ze mam problem mieszkam w irlandi kierownica z drugiej strony czy klamka z allegro podejdzie ?? Wystarczy zmienic ta długą czesc czy trzeba wszystko???

Wystarczy zamienić parę znaków zapytania na kilka kropek i przecinków.

A co do moda, to jak kupisz wersję bez chromu i w kolorze swojego auta, to nie będzie żadnego problemu. Zostawisz sobie te końcówki, które mamy odwrotnie, czyli z dziurą po prawej stronie. Jeśli kupisz w innym kolorze, to będziesz musiał sobie je malnąć a jak kupisz z chromem, to już będziesz musiał te chromowane końcówki do wersji RHD dokupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glownie chodzi mi o drzwi kierowcy o otwor do klucza. Chyba ze wymienia sie tylko ta dluga czesc klamki. A na allegro sa zestawy tyle ze otwor z drugiej strony by byl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glownie chodzi mi o drzwi kierowcy o otwor do klucza. Chyba ze wymienia sie tylko ta dluga czesc klamki. A na allegro sa zestawy tyle ze otwor z drugiej strony by byl.

Jasne, że możesz wymienić samą klamkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz klamkę koniecznie z chromem to bedziesz musiał wymienić te małe elementy z R i L drzwi gdzie jest dziura na kluczyk, myślę że nie powinno to kosztowac majątku w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam, dlaczego nie podpiąłeś tak jak ori, do sterownika drzwi?

O co z tym chodzi?

Przy złożonych lusterkach klamki by się nie świeciły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sterownika drzwi było podpięte podświetlenie w lusterkach Hohe pomieszał mody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klamki od a6 na tył i na przód maja ten sam numer ??

4H0837205A czy końcówka B

i czy na tyle tez normalnie do modułów można podłaczyć by świeciły ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jest w końcu miejsce w samych modułach żeby je podłączyć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...