Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa podświetlanie klamek wewnątrz


radio22

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki panowie za zainteresowanie tematem i cenne wskazówki :notworthy::notworthy:

Ja też się zdziwiłem że pomogło dociśnięcie bezpiecznika ale u mnie zadziałało no w końcu mam sprawny pakiet oświetlenia klameczek:wink:

No i widok podświetlanych klamek bezcenny :slina::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

U mnie też nie działa podświetlenie klamek 4 szt. ;/  Dociskałem bezpieczniki ale nic to nie dało ( nr. 2,24,38 ),  tak to po za tym działa podświetlenie dołu i boku drzwi,  kratki nawiewu, nogi.

Chyba że ma to coś wspólnego ze spaloną lampką którą mam ( podświetlenie lewy tył nóg ).

 

Ktoś może rozwiązał ten problem poza dociskaniem bezpieczników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2017 o 11:28, VRGOOD napisał:

Witam, 

U mnie też nie działa podświetlenie klamek 4 szt. ;/  Dociskałem bezpieczniki ale nic to nie dało ( nr. 2,24,38 ),  tak to po za tym działa podświetlenie dołu i boku drzwi,  kratki nawiewu, nogi.

Chyba że ma to coś wspólnego ze spaloną lampką którą mam ( podświetlenie lewy tył nóg ).

 

Ktoś może rozwiązał ten problem poza dociskaniem bezpieczników?

Może sprawdź lepiej czy nie masz któregoś bezpiecznika spalonego skoro nic nie świeci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszta oświetlenia działa tylko nie klamki,  nie ma oddzielnego bezpiecznika pod  oświetlenie klamek ;/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamki świecą bardzo słabo w porównaniu do reszty, daj podświetlenie na max przy zegarach i sprawdź w całkowitej ciemności, czasem 1 latarnia może je przyćmić ;-)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia sprawa to sprawdzenie samych diod, ale mało prawdopodobne aby wszystkie 4 się spaliły. Potwierdzam słowa poprzednika te podświetlenie swieci tak słabo , ze w początkowej fazie myślałem ze go nie mam. Reasumując bezpiecznik, instalacja Ewe. Diody do przejrzenia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...