Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Muł i turbina w trybie awaryjnym


siwusek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Auto wpada mi w tryb awaryjny80- 120 różnie zależy jak mu depnę no więc miałem chwile wyczysciłem turbine rozkreciłem n75 wymyłem złozyłem spowrotem

co jeszcze moge sprawdzić aaa odpinałem przepływkę efekt ten sam

Auto jak na 110 koni nie ciagnie jak powinno

Jutro będe miał vaga co dokładnie sprawdzić

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz wężyki od podciśnienia. Dobrze wyczyściłeś geometrie turbiny? W jakim była stanie? Zobacz sobie mój temat http://a4-klub.pl/1-9-191/spadek-mocy-okolo-100kmh-315572/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dobrze wyczyszczone nie były jakoś zarabane ale wiertarka ze szczotka druciną i jazda po złozeniu sprawdzałem czy kierowniczki sie ruszaja na zlozonej turbinie wszytsko chodzi lekko potem test z grycha i sprzykawka grucha ładnie ciagnie

Wężyki ok od n75 czuć jak ssa wężyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zwróciłeś uwagę na te 'dźwigienki' zmiennej geometrii czy nie były wyrobione na końcach? Jutro wrzucę zdjęcie jak geometria wyglądała u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie jutro dopiero bedzie vag itd prosze mi tylko powiedziec czego logi zrobic itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno mnie martwi auto jest mulowate nie ma ostrego kona jak na 110 nawet jak turbina działa przyjechałem sie z kolega audi 2.5 115 konnym targa ładnie w fotel a to stara a6 jutro zrobie logi dynamiczne 011 czyli jechać 30 dajemy 3 bieg tak zeby bylo 1500 obrotów i gaz do konca do 4500 i stop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, do 4200 obrotow starczy...

Zrob dodatkowo komplet Logow:

bs:

Grupy: 000,003,004,011

statyczne:

Grupy: 000,001,003,004,007,013

dynamiczne:

Grupy: 001,003,004,008,010,011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jutro kombinuje i wrzucę tu sprawdze kat wtrysków bo czytałem ze to tez moze byc wina zamulenia auta

---------- Post dopisany 15-02-2014 at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany 13-02-2014 at 23:04 ----------

ok mam logi

Log (0 - 007,007)

Log (1 - 001,001)

Log (2 - 004,004,004)

Log (3 - 013,013)

Log (4 - 011,011)

Log (5 - 003,003,003)

Log (6 - 000)

Log (0 - 008)

Log (1 - 003)

Log (2 - 011)

Log (3 - 001)

Log (4 - 010)

Log (5 - 004)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po logu 011 widać ze masz nieszczelność w dolocie. A przy się BS 011 sztanga sie podnosi ? I jak przyspieszasz nie slychac szumu powietrza cos jak odrzutowiec ?

Wysłane z telefonu stacjonarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma szumów itd nieszczelność Hmm tylko gdzie moze nowe uszczelki kupic pod turbo bo użyłem starych + silikon na wysokie temp przy bs 011 nie patrzyłem na sztange własnie 1 raz logi robie ale wyciagałem wezyk od gruchy i wpinałem isztanga sie podnosi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobry poczatek sprawdź gumowe łączniki pomiędzy tą plastikową rurą a kolektorem. Chodzi Ci o uszczelkę pod sciek olejowy z turbo ?? jesli tam to ona nie ma nic do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie indziej napisali mi ze przepływka tutaj co innego :D:D nie mowie o tej uszczelce tylko o tej co jest na kolektorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmień przepływkę z innego afn i zobacz co sie będzie działo.Normalnie zaczyna sie od doprowadzenia dołądowania do porządku ale po zmianie przepływki będzie wiadomo gdzie szukać dalej przyczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to są te logi w drugiej kolumnie to szukaj nieszczelności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2 dynamiczne

---------- Post dopisany 17-02-2014 at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2014 at 21:16 ----------

wymieniłem uszczelki na nowe czyli uszczelki turbiny i kolektora ssącego podokrecałem cybanty bardziej Hmm zdaje mi sie ze jest lepiej ale i tak brak mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrób znów 011 dynamiczne i będzie wiadomo

Wysłane z telefonu stacjonarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...