Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przycisk START ENGINE RS4


Mario1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie, chciał bym sobie założyć przycisk start/stop engine czyli przycisk do odpalania i gaszenia silnika w a4 b7 .... koleś sprzedaje do audi rs4 b7 wiec pasowac bedzie w oryginalne miejsce link ( Audi RS4 Start Schalter Steuerung Umbausatz Enginestart B7 Taster Switch A4 Umrü | eBay)

czy dużo jest z tym roboty? w zestawie jest przekaznik kontrolny i kable... Pozdro i prosze o szybka odp bo nie wiem czy licytowac ;)


http://www.innovativeignitionsystems.com/#!lt-e8b-push-button-start/c1b03

http://audiretrofit.quinlivan.net/rs4startbutton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha ,dzięki za odp :) A nie wiesz jak to wszystko będzie działać,czy najpierw będe musiał przekręcić kluczyk za zapłon? i dopiero przyciskiem odpala się auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze ostatnie pytanko :) ... jaka zapalniczke kupić? taką : ZAPALNICZKA GNIAZDO ZAPALNICZKI AUD A4 B6 (3932666023) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze ostatnie pytanko :) ... jaka zapalniczke kupić? taką : ZAPALNICZKA GNIAZDO ZAPALNICZKI AUD A4 B6 (3932666023) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

nie taką ta ma schowek a ta którą potrzebujesz ma być bez schowka też rozkładana ale bez schowka.

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ----------

Ta którą potrzebujesz musi być taka

zap1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mamy gdzies temacik na forum o tym? jakiś spis części już nie proszę o schemacik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schemat

engine.jpg

ECU z 1.8T raczej nie obsługuje przycisku strat engine, pozostaje go podłączyć przez przekaźnik i do przewodu stacyjki który uruchamia rozrusznik, po drugie w takim rozwiązaniu musimy trzymać przycisk dotąd aż silnik nie odpali, trzeba by tutaj dorobić układ który wykrywałby odpalenie silnika i wyłączył rozrusznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zabieram do tego tylko w b6, rozumiem, że mając tego moda mogę też normalnie odpalić i zgasić z kluczyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zabieram do tego tylko w b6, rozumiem, że mając tego moda mogę też normalnie odpalić i zgasić z kluczyka?

Tez tak mozna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chcecie wrzuce wszystkie schematy dlugosci kabli co gdzie i jak bo kupilem caly kaplet .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chcecie wrzuce wszystkie schematy dlugosci kabli co gdzie i jak bo kupilem caly kaplet .

W a4 B6 też podejdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki na to pytanie nie potrafie odpowiedziec sam kupilem caly zestaw w niemczech ale jeszcze nie zakladalem tzn. Kaju zakladal bo to on mi wszystko modzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie podpiety przycisk pod instalacje wnetrza z rs4 b7 (wiec wszystko fabrycznie) ale silnik mam od rs4 b5 (2.7). Pytanie co musze przerobić, żeby auto odpalało po przycisku? W tym momencie pali z kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie podpiety przycisk pod instalacje wnetrza z rs4 b7 (wiec wszystko fabrycznie) ale silnik mam od rs4 b5 (2.7). Pytanie co musze przerobić, żeby auto odpalało po przycisku? W tym momencie pali z kluczyka.

podeslac ci schemat podlaczenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...