Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Modyfikacja lamp i halogenow- swiateczna choinka czy pomyslowy mod ?


tomacho

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na moje to chyba będzie fajne dwa żółte akcenty to zawsze lepiej niż jeden, ale najważniejsze by się Tobie podobało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam ten sam dylemat. Kierunki USA świetna sprawa, ale właśnie ten dodatek z przeciwmgielnymi. Jeśli tylko folia pomarańczowa to ok, ale co gdy zapalimy światła? Sam się zastanawiam czy nie będzie to choinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za OT... mali ludzie u Ciebie w mieście :P (hehehe, śmieszna perspektywa foto się zrobiła).

U mnie w profilu masz z żółtym halo jak wygląda. Mi siępodoba... w Poprzednim aucie teżmiałem dwa halo okrągłe żółte :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że nie będzie :]

sam też o USA myślę:P

---------- Post dopisany 25-02-2014 at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany 19-02-2014 at 10:02 ----------

znalazłem u siebie zdjęcie takiego jednego a4.. mam nadzieje, że właściciel się nie obrazi, że je tu wrzucam...

425580_242819612466818_2126668771_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No folie trzeba brać dobrą termokurczliwą bo jest pełno tanich podrób które się nie formują na kloszu choć najlepsze wyjście to farba do lamp ponoć foli na lampach nie można mieć jak cie zaczną trzepać a farba jak dobrze zrobiona to nie widać czy to oryginał czy pomalowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz isc na latwizne to kleisz folie na klosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom oklejanie nie jest wcale takie łatwe jak chcesz iść na łatwiznę to spray do lamp żółty za 6 zł maskujesz lampę gazetami i malujesz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to porządne folie do lamp które są termokurczliwe bo halogen jest wypukły i nie każda folia się nadaje na pewno najtańsze z allegro nie dadzą rady bo się nie kurczą więc lepiej kilka złotych dołożyć i mieć spokój :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańsze folie czyli które? Ja kupiłem oracal po 4zł za arkusz, wystarczyło na halogeny w kilku autach.. oklejanie dziecinnie proste łącznie z soczewkowym halogenem w c5.

Też miałem robić a'la USA z foli ale wydaje mi się to trochę lipne i odpuściłem chociaż folię mam. Wg mnie albo takie USA jak robi Gwerty albo wcale, oczywiście tylko w pakiecie z całymi czerwonymi lampami z tyłu i wąską blachą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...