Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Modyfikacja lamp i halogenow- swiateczna choinka czy pomyslowy mod ?


tomacho

Rekomendowane odpowiedzi

wogole mozna latac na zoltych halo ?

Można, zakazane są żółte mijania. Nie ma słowa o przeciwmgielnych.

DSC08834a_zpsc1420b28.jpg

Na zdjęciu zwykła folia oracal na lampie i halogenie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latać można byle nie za dużo w czasie ładnej pogody bo wtedy na niebieskich lepiej uważać bo przyczepią się że świateł przeciwmgłowe używa się jak widoczność jest ograniczona:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzicie na pozycjach czy mijania z halo, ja nie uzywam, bedzie mgla to wlacze, dla mnie taka troche wiocha na halo jezdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema. A ja mam pytanie - ori lampy usa też są oklejone/malowane, czy po prostu jest pomarańczowa "wkładka" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem w poprzedniej Audi takie połączenie i jak dla mnie fajnie się komponowało. W nowym projekcie też to uwzględnię :D

dsc_04575ykv8.jpg

dsc_0456dhk66.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Gwerty jeszcze robi lampy ? bo cos dlugo na forum go nie bylo i nie odpowiada :kwasny: Chyba, ze znacie kogos kto przyciemnia lampy i robi usa ? (nawet samo przyciemnienie wchodzi w gre)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi, robi. A czy któryś z kolegów brał pod uwagę założenie do halogenów żółtych żarówek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie odpowiada.. :( kontakt telefoniczny w jego profilu jest aktualny ? albo czy ma ktos do niego maila ? Bylbym ogromnie wdzieczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem nowy na forum i jeżeli źle trefiłem to przekierujcie mnie na odpowiedni temat.

Mianowicie ma do was pytanie odnośnie żarówek. Chodzi mi o to że ma w swojej audi jeszcze zwykłe szklane klosze ale chciał bym sobie założyć żarówki które mnie zainteresowały i widzę że niektórzy je polecają inni zaś odradzają i tu moje pytanie do was. Jakie wybrać?? Dodam że oczekuje od żarówek białego ładnego światła, dobrej widoczności w różnych warunkach atmosferycznych oraz żeby ładnie sie prezentowały na drodze. a to typy żarówek które biorę pod uwagę:

Philips BlueVision ultra ( H1)

Philips X-tremeVision ( h4)

Philips BlueVision ultra ( h4)

Philips X-tremeVision (h4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem nowy na forum i jeżeli źle trefiłem to przekierujcie mnie na odpowiedni temat.

Mianowicie ma do was pytanie odnośnie żarówek. Chodzi mi o to że ma w swojej audi jeszcze zwykłe szklane klosze ale chciał bym sobie założyć żarówki które mnie zainteresowały i widzę że niektórzy je polecają inni zaś odradzają i tu moje pytanie do was. Jakie wybrać?? Dodam że oczekuje od żarówek białego ładnego światła, dobrej widoczności w różnych warunkach atmosferycznych oraz żeby ładnie sie prezentowały na drodze. a to typy żarówek które biorę pod uwagę:

Philips BlueVision ultra ( H1)

Philips X-tremeVision ( h4)

Philips BlueVision ultra ( h4)

Philips X-tremeVision (h4)

Ja mam BlueVision ultra (H7) i jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem w poprzedniej Audi takie połączenie i jak dla mnie fajnie się komponowało. W nowym projekcie też to uwzględnię :D

dsc_04575ykv8.jpg

dsc_0456dhk66.jpg

U mnie jest tak samo, jeżdżę z żółtymi halogenami już dobre 3 lata i nie ma problemów z kontrolami i przeglądami jeśli są używane zgodnie z przepisami bez pajacowania. Poza tym w niektórych autach wschodu typu Honda, Mazda itd żółte halo są fabryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...