Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Paliwo się cofa??


kiblos

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie panowie. Już wiele razy pisałem że mam problem z odpaleniem samochodu i dziś przyszła mi do głowy myśl a mianowicie o cofaniu sie paliwa. myślę że paliwo się cofa do baku i zanim pompka wypełni cały układ i dojdzie do wtrysków to trzeba bardzo długo kręcić i stąd moje pytanie czy jest to możliwe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak podczas kręcenia rozrusznikiem dodasz gazu to coś się dzieje??? tzn. czy wtedy zapala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja mam podobny problem z odpaleniem zimnego silnika. Mam gaz sekwencyjny i odcięcie pompy paliwa. Na początku też myślałem, że to paliwo się cofa, ale zauważyłem, że w upalne dni gdy auto zaparkowane stoi 8 godzin teoretycznie silnik jest zimny schłodzony to temperatury otoczenia i co najdziwniejsze wtedy odpala odrazu. Może to ma związek z czujnikiem temperatury? Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co bylo przyczyna?

Ja mam u siebie identyczne objawy

Wymienilem wtryski kompletne,swiece i problem nadal wystepuje

Gdzie jest ten czujnik temperatury??

Na Vagu nie wywala zadnych blędów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymienialem,ale dzis rano przed pierwszym odpaleniem odlączylem ten czujnik jednak auto za pierwszym raze odpalilo ale trzeslo cala buda i zgaslo,za 2 razem odpalilo i chodzilo normalnie wiec to raczej nie wina czujnika??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nikt nie mowi o ssaniu!ciekawe czy czy dziala!a czujnik temperatury wlasnie ssanie wlacza![br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 14:38_________________________________________________a paliwo owszem moze sie cofac jak zawor zwrotny w pompie siadnie ale to bys odczul ze ci padla!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...