Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprężyny H&R 29369-2


barb123

Rekomendowane odpowiedzi

Podejdzie, problem tylko jakie masz teraz amorki, 1BA, 1BE, 1BV? Koledze na amorkach 1BV ładnie się ułożył a drugiem na 1BA przód stoi trochę wyżej, wydaje mi się że lepsze by były z 1-nką na końcu ale możesz zaryzykować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po zmianie. Amorki 1BA. Auto siadło równo. Teraz mam 64cm od ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po zmianie. Amorki 1BA. Auto siadło równo. Teraz mam 64cm od ziemi.

No to masz trochę szczęścia,dobrze że tak się skończyło :wink:

Z doświadczenia wiem że to trochę loteria, jednym ładnie siądzie innym trochę gorzej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie byłem na zbieżności w norauto żory. Niby wszystko ustawili, ale nie mogli ustawić tylnego prawego koła. Niby było poza zakresem.

Luzów żadnych nie ma w zawiszeniu, bo od razu byłem sprawdzic.

Nie wiem czy oni tam sa kiepsy i jechac gdzie indziej?

Wydaje mi sie, ze jak mial poza zakresem to mógł zmienić pochylenie koła i wtedy regulowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym sie roznia od siebie sprezyny z koncowka 1 i 2? Oraz Jak rozroznic czy mam amorki BA, BE czy BV ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dwójką są o klasę wagową wyżej czyli jedynka do lżejszego silnika, Do Twojego czyli 1.9 wybrałbym 1 :wink:

Jeśli chodzi o różnice pomiędzy amorkami to tak najszybciej

1BA - czarne

1BE i 1BV czerwone

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajac oznaczenia z wlepki wychodzi na to, ze mam 1BE, OYJ, OJG, wiec czy po zalozeniu springow H&R -35mm auto teoretycznie/w przyblizeniu siadzie tylko ~15mm ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, choć i tak nigdy nie wiesz jak to siądzie, jest bardzo dużo czynników które mają wpływ na docelowe obniżenie. Jedynie z doświadczenia Ci mogę powiedzieć że te z jedynką na końcu powinny minimalnie więcej siąść i przy amorkach z 1BE a tym bardziej z 1BV wygląda to na prawdę dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby troche malo, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, po ich zalozeniu. :) teraz sa 17', ale jak juz porobie co trzeba to beda najprawdopodobniej 18', no chyba ze sie ustuka na 19' Atheo - tylko znowu czy bylby sens zakladac 19' Atheo, bez gwintu, do dupowozu rodzinnego na co dzien, hmmm ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sens, zobacz jego temat:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/209848-b6-avf-black-bitch-full-s-linerns-bix-recaro19touareg-hr-foto-str11/

Ma właśnie seryjnie 1BV, sprężyny H&R -40mm i koła 19" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat juz dawno przegladalem no i wlasnie ona mi sie strasznie na tych kolach podoba - ladnie wyglada, gdyby tam gwint zapodal i dobrze posadzil to by byla petarda !! :)

Te sprezyny, ktore mam do kupienia to przednie maja na koncu 2, ujdą do mnie, czy moga byc jakies "nie dociagniecia" , w sensie slabo siadzie itd ?

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 1BV wiem że też fajnie siada na tej sprężynie ale z innymi to przód jest zadarty :kwasny:


Kup załóż i sprawdź, innego wyjścia nie ma, albo szukaj te z jedynką.

Edytowane przez tomaszstn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, zobaczymy jak to "siądzie". ;) Ewentualnie, jak przód będzie bardzo piał to się ciachnie po zwoju. :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co bedzie po ich zalozeniu, czy nie wyjdzie przypadkiem motorowka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...