Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nagłosnienie Bose.


Kyler

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zastanawiam się nad kupieniem nagłosnienie Bose do Audi b5.

Moja pytanie brzmi:

Czy ten zestaw jednak daje rade i warto go kupić czy lepiej zostawić normalne fabryczne głośniczki.I ewentualnie kiedyś założyć niefabryczne głosniki?

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

ja wlasnie jestem w trakcie instalacji BOSE mam nadzieje ze bedzie lepiej , bo w podstawie mam glosniki tylko w przodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bose samo w sobie gra bardzo przyjemnie, ja kupiłem auto już z tym zestawem, jestem zadowolony i nie będę wymieniał, ale jeżeli masz dłubać auto to wsadziłbym coś nowego, na gwarancji i po prostu lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do bose pasowałby jeszcze wygłuszyć drzwi i pewnie wtedy bedzie dopiero ładnie grac..ja tak planuje zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w B5 zmieniałem Nokię na BOSE. Różnicę zdecydowanie czuć, głębszy bas, czystsza gra. Szczególnie różnicę widać przy głośniejszym słuchaniu, tam gdzie Nokia już nie dawała rady i wydawała już nieprzyjemne dźwięki tzw "pierdzenie", BOSE wręcz przeciwnie - właściwie do końca dawało radę. To była właśnie największa różnica jaką odczułem.

Generalnie odczujesz różnicę. Jednak nie wiem jak BOSE ma się do czegoś niefabrycznego. Ja polecam BOSE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początku też myślałem o zmianie nokii na bose-, na szczęście zanim to zrobiłem kolega kupił b5 z tym system- i powiem ,że dla takiej różnicy to się nie opłaca nic przerabiać... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam sobie przerobie...bo zawsze chciałem miec BOSE w audi..:banan: czekam na wiosne i rezam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie mam glosniki pb 16cm z przodu a do kolegi auta wlasnie wkladam bose także zdam relacje jeżeli będzie trzeba:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jestem po instalacji systemu bose w avancie i jestem bardzo zadowolony , polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Ja właśnie zakupiłem zestaw z wiązką i za parę dni zabieram się za montaż.

Koledzy, którzy zakładali - opiszcie w miarę dokładnie, najlepiej z fotkami, jak to dokładnie przebiega.

Chodzi o Avant'a.

Będzie to bardzo pomocne.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Ja właśnie zakupiłem zestaw z wiązką i za parę dni zabieram się za montaż.

Koledzy, którzy zakładali - opiszcie w miarę dokładnie, najlepiej z fotkami, jak to dokładnie przebiega.

Chodzi o Avant'a.

Będzie to bardzo pomocne.

Z góry dzięki.

Rozkrecasz plastiki w środku, wyciagasz radio, konsole, fotele, dywan. Sciagasz boczki, wymieniasz głośniki. Starą wiazke zastepujesz nową i finito. Można powiedzieć że pasuje p&p :wink: całkiem przyjemna robota jak wszystko dobrze idzie

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele i dywan tyż? Wiązka nie idzie w progu?

Czy rozbieranie jest tylko po stronie kierowcy, czy po obu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwygodniej będzie wyciągnąc całość bo wiązka leci przy tunelu środkowym i tam rozdziela się na przednie drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...