Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekladka foteli i kanapy z A6 C6 do A4


KrzysiekSPI

Rekomendowane odpowiedzi

No masz wyżej napisane co trzeba zrobić. Jeżeli nie masz wyobraźni do tego co opisane to musisz stelaż z kanapy z B7 przełożyć do nowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory moj błąd , chodzilo mi o oparcie tylne, opisane jest w przypadku skladanej , a czy w nieskladanym wchodzi p&p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy chcą składane i przeważnie każdy takowe ma, a co do pełnej nieskładanej to nie wiem, bo się nie zagłębiałem i nie pomogę :co:

P. S. Poproś kogoś o fotkę tyłu oparcia z A6 C6 na temacie B7 Crew i B6 DIVISION . 

Edytowane przez beny2303
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tez bym chcial skladana ale troche jest z tym roboty ;/ a od a6 idzie dopasc fajne nieskladane .  No i teraz jest dylemat czy sie bawic i rzeźbić czy od a6 ;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ma ktoś kostki (gniazda) grzania foteli te co są w aucie lub zna nr katologowy ich? Chodzi o kostki z a6 c6. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. Wszyscy przekładają, a nikt nie mówi o wygodzie. Czy fotele z a6c6 są szersze od tych które siedzą w a4? Szczególnie chodzi mi o siedziska.
Może są wśród nas posiadacze masywnych ud którzy też z tego powodu chcieli zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , przełozyłem wreszcie fotele z a6 c6 do a4 b7 :) wszystko oki , wtyczka od air bag to samo , kostke od pasów ( czarna ) wsadziłem swoją , ale mi została czerwona , sterowanie ledzwiami ( bez grzania i oswietlenia) i takie pytanie bo nie mam podciagnietej elektryki w podłodze , czy wystarczy tylko podciagnac do kierowcy i pasazera 2 kable plus i minus i powinno to działać ? i jaki bezpiecznik wsadzic na kablach od plusa 15 czy 30? 

.......................
Ten schemat bedzie ok ?

 

schemat foteli.jpg

Edytowane przez szalonyharry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych :) fotele i kanapa nieskładana z a6 c6 pasuje prawie że p&p do a4 b7 sedan , w fotelach przednich nalezy tylko przerobić wtyczki , mi jeszcze doszło przełożenie czujnika zajecia fotela ( miałem fotele z anglika ) Odpinamy z tyłu fotela poszycie i przepychamy do przodu przez luke miedzy oparciem a siedziskiem , podciagamy troche do przodu az sie pokaze gabka i czujnik . Odginamy metalowy drucik zeby wyciagnac cały czujnik . Potem można urzuć trytytki zamiast tego drucika przy składaniu . Przekładamy wiazke z prawego na lewy , z lewego na prawy . Ja sie posłużyłem swoją ze starych siedzen plus przełozyłem Czerwone pasy bezpieczeństwa , tak ze mi wyszło tylko przeróbka wtyczki od zajecia fotela :) . Co do tyłu . w oparciu tylko zwezamy uchwyty mocujace na dole z wymiaru 71 na 69 cm ( czyli tniemy je na poł ) i oparcie pasuje prawie ze jak orginał . Troche stelaż przy montażu bedzie przeszkadzał ale jak minie boczny plastki to juz fajnie leży . W siedzeniu odginamy uchwyty mocujace w kierunku oparcia z 1cm-1.5 cm beda po skosie ale wskocza w zatrzask . Przy montazu dopychamy do oparcia i wciskamy . Można jeszcze zdemontować plastki na podwójnym pasie zeby sie wmiare układały . I finito, tylko przeprać ;) 

59809942_830668553983074_5801460863579717632_n.jpg

59705689_1007534549451361_4686979286207299584_n.jpg

59591904_597447887442948_7461660663459348480_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładam komplet z C6 do B6. Kanapa i oparcie już założone. Zostało przyrzeźbić boczki kanapy tylnej. Ściągnałem tapicerki z moich boczków i z C6. Co udalo mi sie ustalic to, że moje boczki są nieco węższe i dłuższe w stosunku do tych z B6. Jak ogarnialiście ten temat? Planuję przyciąć mój boczek aby go zrównać z długością boczka z C6 a później nałożyć na niego tapicerkę z C6. Jest szansa, że to wyjdzie estetycznie?

poniżej foto z porównania boczków

 

IMG20190908183853.jpg

Edytowane przez jaras99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak udało Ci się ogarnąć boczki tylnego oparcia? 

Mam. Pytanie. 

Komplet foteli i kanapy z c6 kombi wsadze do b6 kombi?  Z tym że telne oparcie kanapy i boczki będę musiał. Lekko przerobić.? 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pako7 napisał:

Kolego jak udało Ci się ogarnąć boczki tylnego oparcia? 

Mam. Pytanie. 

Komplet foteli i kanapy z c6 kombi wsadze do b6 kombi?  Z tym że telne oparcie kanapy i boczki będę musiał. Lekko przerobić.? 

 

 

 

Zajrzyj do tematu mojej A4. Tam masz foto i wszystkie info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok widze widze . No to pytanko się nasuwa :)

1. Czy w sedanie b7 jest kanapa tylna p&p  do b6 Avant??

2. Czy  a6c6 sedan i avant  kanapa  też jest P7P do b6 avant??

 

Bo ceny z a6c6 są tańsze niż  z b6  z wersji S-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prosze o opinie Czy kanapa z b7 sedan jest p&p do b6 avant??

I czy z a6c6 sedan lub avant  podejdzie  tylna kanapa do b6 avant?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, pako7 napisał:

ok widze widze . No to pytanko się nasuwa :)

1. Czy w sedanie b7 jest kanapa tylna p&p  do b6 Avant??

2. Czy  a6c6 sedan i avant  kanapa  też jest P7P do b6 avant??

 

Bo ceny z a6c6 są tańsze niż  z b6  z wersji S-line.

Ad 1. Tak

Ad 2. Nie do końca. Musiałem trochę porzezbic ale się da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jaras99 napisał:

Ad 1. Tak

Ad 2. Nie do końca. Musiałem trochę porzezbic ale się da

A co z roleta w sedanie jej nie ma a mocuje się do siedzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, pako7 napisał:

A co z roleta w sedanie jej nie ma a mocuje się do siedzenia. 

Przekładka pleców oparcia. Jest gdzieś temat na forum opisujący ten zabieg. Lepiej szukać od razu od avanta. Jest tego od groma, napewno coś sensownego znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy podłokietnik tylnej kanapy z a6 c6 będzie pasował do oparcia z a4 b6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...