Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekladka foteli i kanapy z A6 C6 do A4


KrzysiekSPI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam w swojej a4 materialowe siedzenia ale w pelnej elektryce razem z pamiecia i grzaniem. I tak ostatnio obilo mi sie o uszy ze z a6 da sie dopasowac wnetrze. A interesuje mnie montaz skory i z c6 kanapa tylna podobno jest wygodniejsza i skorzanych z c6 jest pelno na allegro i maja bardzo fajne ceny.

Tylko teraz pojawia sie pytanie co do wnetrza:

Boczki rozumiem musze dokupic z b7 bo z c6 raczej nie podejda.

Jaki jest problem z przekladka tylnej kanapy bo cos trzeba niby przerabiac. Posiadam avanta z roleta oraz skladanymi osobno siedzeniami 2/3 i 1/3 z podlokietnikiem typu mac donald i aptezcka.

Przednie fotele jak bede chcial montawac zwykle w tej pol elektryce ze ledzwia sa elektryczne a oparcie juz na wajhe jakie napotkam problemy.

Acha i posiadam takze pakeit swiatla na wszystkie siedzenia i klamki. Oraz ta pamiec do foteli w boczku drzwi, zestaw bose i 4x elektryka szyb. Bo nie umiem namierzyc zadnego tematu a chcialbym najpierw sie zorientowac czy jest warto i czy moja psychika to wycierpi taki swap. Bo mysle ze wiele do tego nie doloze bo te moje fotele z ta pamiecia boczkami itp powinny sie dosc latwo sprzedac a nawet moze ktos bedzie sie chcial zamienic za skore.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety w tych tematach niema nic ciekawego co by mi wystarczylo. Slyszalem ze fotele bez pamieci maja inne szyny niz te z pamiecia.

I dalej niemam odpowiedzi na temat przerobki tylnej kanapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety w tych tematach niema nic ciekawego co by mi wystarczylo. Slyszalem ze fotele bez pamieci maja inne szyny niz te z pamiecia.

I dalej niemam odpowiedzi na temat przerobki tylnej kanapy.

Szukaj :wink: ja znalazlem te w 2 minuty

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jesteś pierwszą osobą, która przesiada się z elektryki na manual, jeśli chodzi o same fotele to raczej nie będziesz mieć problemów. Nie wiem jak z pamięcią foteli, jeśli się jej pozbędziesz to nie jestem pewien, ale może ci zacząć siać błędami. Fotele są p&p. Kanapa z A6 nie podejdzie p&p, ale da się ją założyć po paru przeróbkach

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej z bledami nie powinno byc problemow jesli przerobi sie kostki pod 12v do ledzwi i pod airbagi. Ale same szyny podobno sa innej niz manual/elektryka. Szczerze elektryka fajna sprawa ale fotel ustawiasz wsumie raz na ruski rok.

A skora to skora szczegolnie choruje na polaczenie alkantary z skora. A kanapa tyl materialowa seryjnie jest lipna. Wiec manual mi tam nie przeszkadza. NIe korzystam prawie elektryki tyle co grzanie ew ustawie fotel pod siebie a pasazerowie z przodu w ogole nie ogarniaja 3 knefli:). Ludzie sa nauczeni do wajh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyny są takie same, właśnie montuję fotele w pełnej elektryce, zamiast tych z elektrycznymi lędźwiami. Kostek też nie będziesz musiał przerabiać, chodzi mi bardziej o sterowanie pamięcią foteli, że jak zakładasz pamięć to musisz kodować, to teraz demontując fotele z pamięcią będziesz musiał kodować na zwykłe.

Kolego a jakie masz siedzenia w tej elektryce- sporty czy naleśniki?? Chciałbyś je sprzedać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporty z pakietem swiatlo i wysuwa sie pod nogi jeszcze ten element. Oraz tyl podlokietnik z apteczka i pakietem "mcdonald"

A boczki 4x elektryka i maskownice bose.

---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:45 ----------

tzn uwazam ze to sporty sa bo sa takie lekkie kubelki i duzo ciekawiej wygladaja niz zwykle.

---------- Post dopisany at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ----------

A fotele na 100% beda do sprzedania tylko ogarne temat przekladki kanapy tylnej z a6 bo fotele podobno plug and play i dokompletuje boczki skora pod 4x elektryke i bede przekladal wszystko. Moze nawet sie ktos znajdzie z takimi: FOTEL FOTELE KANAPA AUDI A6 C6 S6 S-LINE AVANT (3972858002) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

siedzeniami i bedzie chetny na wymiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te są ładne, ale za tą kasę to za 200 zł więcej z elektryką poszukaj, bo z A6 jest tego masę na allegro, tu masz pierwsze jakie znalazłem ALKANTARA FOTELE BOCZKI SKÓRA A6 C6 ALLROAD KOMBI (3970719895) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. , te chyba też są w elektryce KANAPA FOTELE KOMPLET AUDI A6 C6 S-LINE S LINE (4011584755) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

Sporty z pakietem swiatlo i wysuwa sie pod nogi jeszcze ten element. Oraz tyl podlokietnik z apteczka i pakietem "mcdonald"

A boczki 4x elektryka i maskownice bose.

---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:45 ----------

tzn uwazam ze to sporty sa bo sa takie lekkie kubelki i duzo ciekawiej wygladaja niz zwykle.

---------- Post dopisany at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ----------

A fotele na 100% beda do sprzedania tylko ogarne temat przekladki kanapy tylnej z a6 bo fotele podobno plug and play i dokompletuje boczki skora pod 4x elektryke i bede przekladal wszystko. Moze nawet sie ktos znajdzie z takimi: FOTEL FOTELE KANAPA AUDI A6 C6 S6 S-LINE AVANT (3972858002) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

siedzeniami i bedzie chetny na wymiane.

To jak będziesz już po przekładce na skóry to daj znać to się dogadamy, jak akurat nie szukam skór, tylko welurów w pełnej elektryce- właśnie takich sportów co masz na sprzedaż. Mam owczarka niemieckiego i często go wożę na tylnej kanapie, więc szlag by mnie trafił jakby mi skóry pociął.

---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

tu masz kolejne w elektryce AUDI A6 C6 S-LINE KOMPLET FOTELI SKÓRZANYCH ELEKT (3977909614) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

a to są pierwsze lepsze z brzegu.

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ----------

audi A6 C6 kombi fotele skórzane S-line elektryka (3931347179) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jest dosc ciekawy:

AUDI A6 C6 S-LINE KOMPLET FOTELI SKÓRZANYCH ELEKT (3977909614) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

czy ktos sie orientuje czy te kostki podejdza p&p? I stawiam ze boczki z a6 nie pasuja do a4 bo gabarytowo auto jest wieksze i drzwi raczej tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z tylnia kanapa jest taki ze musialbym swoja poniszczyc zeby stelaz i zaczepy przelozyc;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, chyba że znajdziesz jakąś kanapę za grosze z A4 i sobie stelaż przełożysz, sporo tego na allegro jest, może być zniszczona ważne żeby stelaż był ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znajdzie sie ktos ze slaska ktory robil taka przekladke? Chcialbym zobaczyc jak dokladniej wyglada ta modyfikacja kanapy i ogolnie pogadac co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będzie ciężko, poszukaj tapicera samochodowego, on ogarnie temat, chyba że same pokrowce byś sobie przełożył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie fotele pasują . Ale kostki trzeba przerabiac (nie pasują) . Tylna kanapa tez nie pasuje. Musisz z seryjnych foteli przełozyc stelaż lub obciąc mocowanie foteli (to od strony boczków) i skrócić o około 2cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...