Jump to content
6 6
KrzysiekSPI

Przekladka foteli i kanapy z A6 C6 do A4

Recommended Posts

No masz wyżej napisane co trzeba zrobić. Jeżeli nie masz wyobraźni do tego co opisane to musisz stelaż z kanapy z B7 przełożyć do nowej. 

Duma tkwi w AUDI A4 3.0 TDI QUATTRO :a4fan:

sory moj błąd , chodzilo mi o oparcie tylne, opisane jest w przypadku skladanej , a czy w nieskladanym wchodzi p&p

Wszyscy chcą składane i przeważnie każdy takowe ma, a co do pełnej nieskładanej to nie wiem, bo się nie zagłębiałem i nie pomogę :co:

P. S. Poproś kogoś o fotkę tyłu oparcia z A6 C6 na temacie B7 Crew i B6 DIVISION . 

Edited by beny2303

wlasnie tez bym chcial skladana ale troche jest z tym roboty ;/ a od a6 idzie dopasc fajne nieskladane .  No i teraz jest dylemat czy sie bawic i rzeźbić czy od a6 ;/

Witam. Czy ma ktoś kostki (gniazda) grzania foteli te co są w aucie lub zna nr katologowy ich? Chodzi o kostki z a6 c6. 

Jeżeli chodzi o te co są w podłodze to zielony kolor odpowiada za grzanie i ma numer 4F0 937 741F😉 

Koledzy. Wszyscy przekładają, a nikt nie mówi o wygodzie. Czy fotele z a6c6 są szersze od tych które siedzą w a4? Szczególnie chodzi mi o siedziska.
Może są wśród nas posiadacze masywnych ud którzy też z tego powodu chcieli zmienić?

Posted (edited)

Panowie , przełozyłem wreszcie fotele z a6 c6 do a4 b7 :) wszystko oki , wtyczka od air bag to samo , kostke od pasów ( czarna ) wsadziłem swoją , ale mi została czerwona , sterowanie ledzwiami ( bez grzania i oswietlenia) i takie pytanie bo nie mam podciagnietej elektryki w podłodze , czy wystarczy tylko podciagnac do kierowcy i pasazera 2 kable plus i minus i powinno to działać ? i jaki bezpiecznik wsadzic na kablach od plusa 15 czy 30? 

.......................
Ten schemat bedzie ok ?

schemat foteli.jpg

Edited by szalonyharry

Dla potomnych :) fotele i kanapa nieskładana z a6 c6 pasuje prawie że p&p do a4 b7 sedan , w fotelach przednich nalezy tylko przerobić wtyczki , mi jeszcze doszło przełożenie czujnika zajecia fotela ( miałem fotele z anglika ) Odpinamy z tyłu fotela poszycie i przepychamy do przodu przez luke miedzy oparciem a siedziskiem , podciagamy troche do przodu az sie pokaze gabka i czujnik . Odginamy metalowy drucik zeby wyciagnac cały czujnik . Potem można urzuć trytytki zamiast tego drucika przy składaniu . Przekładamy wiazke z prawego na lewy , z lewego na prawy . Ja sie posłużyłem swoją ze starych siedzen plus przełozyłem Czerwone pasy bezpieczeństwa , tak ze mi wyszło tylko przeróbka wtyczki od zajecia fotela :) . Co do tyłu . w oparciu tylko zwezamy uchwyty mocujace na dole z wymiaru 71 na 69 cm ( czyli tniemy je na poł ) i oparcie pasuje prawie ze jak orginał . Troche stelaż przy montażu bedzie przeszkadzał ale jak minie boczny plastki to juz fajnie leży . W siedzeniu odginamy uchwyty mocujace w kierunku oparcia z 1cm-1.5 cm beda po skosie ale wskocza w zatrzask . Przy montazu dopychamy do oparcia i wciskamy . Można jeszcze zdemontować plastki na podwójnym pasie zeby sie wmiare układały . I finito, tylko przeprać ;) 

59809942_830668553983074_5801460863579717632_n.jpg

59705689_1007534549451361_4686979286207299584_n.jpg

59591904_597447887442948_7461660663459348480_n.jpg