Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie proponujecie zarówki H7


strazak990

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w Tytule jakie proponujecie żarówki h7 do Audiczki ??

Jest ich sporo a właściwie niewiem jakie kupić by dobrze oświecały drogę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem powiedzieć że to do soczewki niewiem czy jest to jakaś różnica....

A co byś powiedział na bosh PLUS +90% ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tungsram +90 mam juz 9mcy. Wybrane z passata jak sprzedałem i latają w Audi . Godne polecenia

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

Zapomniałem powiedzieć że to do soczewki niewiem czy jest to jakaś różnica....

A co byś powiedział na bosh PLUS +90% ???

z tego co wiem i tak nie wytrzymają wiecej niż tungsramy, tzn porównywalnie. A tungsramy tańsze a jakość światła w takich żarówkach też na podobnym poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiam.

Bo dzisiaj zmieniłem lampy na soczewki DEPO.

I własnie mam w soczewki wsadzone BOSCH Pure Light i też swiecą dosyc dobrze.

Ale szukam cos lepszego a robie bardzo duzo kilometrów a jazda staje się czasem męcząca ze względu na słabo oświetlone drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osram Night Breaker Unlimited + 110% :wink: na stacji Shell-a kosztują coś koło 60zł, taniej o dziwo niż na allegro... Naprawdę dobrze świecą nawet na mokrym asfalcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiam mam jeszcze tydzien do namysłu bo do Polski lecę.

Więc coś konkretnego zakupię :)

A czy zwykły klosz czy soczewka to nie ma różnicy ? co do kupna jakich żarówek :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tungsram +90% lub osram night breaker

Ostatnio porównywałem te dwie żarówki.Jezeli chodzi o barwe to jedna i druga świeci podobnie (jak na żarówke w miare jasną barwą) moze osram daje delikatnie wiecej światła.Na początku mialem tungsram później zakupilem night breaker teraz śmigam na osram cool blue intense ale nastepna kolej bedzie tungsram +120

Jezeli mial bym soczewki (a niedlugo bede mial bo zakladam polifty) to nie bede sie bawił w żarówki tylko zakładam hidy barwa 4300K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem Ale mam na pokładzie CB a wiele słyszałem że zakłucają .

wiec nie bardzo mi sie bawić w hidy tylko zostane narazie przy żarówkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem:wink: Wiec tak jak w postach wyżej powinieneś byc zadowolony z tych żarówek

I na jakie lampy wymieniles?

Te co podałes z wątku? http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-253/zmiana-lamp-przednich-daylight-black-312899/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

No własnie najbardziej zastanawiam się nad OSRAM H7 Night Breaker Unlimited +110%

Poczytałem troszke i są ludzie zadowoleni.

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

Tak.

wymieniłem orginały zwykłe na te DayLight Black. bo tamte juz sie nie nadawały do jazdy (problermy przy rejstroweaniu i widocznosc w nocy - )

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do żarówek to polecam OSram Night Breaker +90. Ludzie piszą że pół roku i padają, może trafiłem taki zestaw ale u mnie H4 jeździły ponad pół roku, brat kupił odemnie samochód i jeździ ponad rok na tych żarówkach a przebiegi też raczej nie małe. Dlatego bardzo polecam bo świeca naprawdę dobrze w porównaniu do jakichś zwykłych żarówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tungsram +90% lub osram night breaker
Jezeli mial bym soczewki (a niedlugo bede mial bo zakladam polifty) to nie bede sie bawił w żarówki tylko zakładam hidy barwa 4300K

Kolego, do Hidów potrzebne są spryski i sampoziom, dlatego sporo ludzi szuka dobrych żarówek, by nie miec problemów przez chińszczyznę, jakiej pełno na allegro :banghead:

Ja wcześniej na soczewce używałem Philips Blue Vision, ale nie dają one zbyt dobrej widoczności w deszczu i po ciemku, dlatego polecam Osram NightBreaker :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które z wyżej wymienionych dają barwę światła najbardziej zbliżoną do ksenonu (poza hidami oczywiście)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam, za kolegami, Tungsramy +90% - aktualnie używam już 3 zestaw - poprzednie 2 w B5 a teraz w B6; pierwszy zestaw w B5 wytrzymał prawie 2 lata; W B6 świeca od sierpnia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które z wyżej wymienionych dają barwę światła najbardziej zbliżoną do ksenonu (poza hidami oczywiście)?

Żadna żarówka nie bedzie świeciła tak jasną barwą jak hid 4300 ale żarówki w/w w postach naprawde ładnie świecą jasną poświatą.Ale pamietaj nim bardziej świeci na niebiesko tym gorzej bedziesz widział w pore deszczową....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA się chyba zastanawiam nad Tymi Osram H7 Night Breaker Unlimited +110%

Te co mam teraz Bosch Pure Light to niewiem czy są az tak dobre...

No chyba ze jeszcze jedną kwestie rozpatrze to BOsch PLUS +90%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego Kolego nie chcesz zakupic dobrych,sprawdzonych i godnych polecenia żarówek??Jezeli chcesz troche wiecej wydac $$ bierz unlimited +110% a jesli mniej to tungsramy.Bosch napewno nie daje wiecej światła a barwa bedzie żółta.Ale to Ty bedziesz jezdzil na tych żarówkach a nie ja wiec wybór nalezy do Ciebie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...