Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cieknący płyn od spryskiwaczy na postoju


Mateos

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ja brałem od tego Gościa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś wymiary oringa na łączeniu przewodu od pompki z wężami sprysków tu gdzie jest szybkozłączka ?

ale wygrzebałem :naughty:

Edytowane przez krzysiekml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłączyłem przewód, który jest zaraz za pompką spryskiwacza reflektorów i normalnie wylewała się woda ze zbiornika. Czy to powinno tak działać? Czy pompka nie powinna sama blokować wypływania płynu a puszczać go tylko przy użyciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, również mam problem z wyciekiem płynu do spryskiwaczy. Zaobserwowałem, że oba spryskiwacze ksenonów ciekną, zamówiłem nowe bo stare były ewidentnie uszkodzone - być może poprzedni właściciel zostawił na zimę letni płyn do spryskiwaczy. Wymieniłem spryskiwacze na nowe. Sprawdziłem złączki - nie ciekną. Problem ustał częściowo. Dalej cieknie  w prawym spryskiwaczu - cieknie z dyszy, sama pompka spryskiwacza nie ma wycieku. Nie wiem co mogę jeszcze zrobić. Kolejna wymiana spryskiwacza na nowy wg mnie nie ma sensu. Czas kiedy cieknie płyn nie zawsze jest związany z używaniem spryskiwaczy - ostatnio auto stało pod domem i ni stąd ni z owąt płyn zaczął cieknąć z prawego spryskiwacza przez te 2 dysze natryskowe. 

Z jeśli dobrze rozumiem ciśnienie wypycha płyn i jak wypcha spryskiwacz to dopiero wtedy powinno ciec/pryskać, a tutaj kapie przy spryskiwaczu w pozycji stałej gdy spryskiwacz jest schowany. Mam 100% pewności że cieknie z dyszy bo otwierałem klapkę i reszta jest sucha. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...