Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Docinanie zwykłej góry zderzaka PRZOD pod dokładkę S-LINE


Łęga

Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz chwalimy sie to pokaze tutaj: 6yryjuja.jpg

---------- Post dopisany at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ----------

U nie bylo tak: 4a8umate.jpgmazymy6e.jpgudydyte5.jpg2esure3u.jpg

---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ----------

Kilka innowacji przy dorabianiu miejsc na zatrzaski kratek sline, bo jak wiadomo przy modzie nie mamy ori ramki wewnetrznej od gory zdesia sline'a.. Jak cos mam kilka jeszcze fotek z innych ujęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie, kratkę ścinałeś po całości czy tylko w miejscach gdzie są wzmocnienia?

Tylko tam gdzie wzmocnienia, a to wzmocnienie na środku całkiem wyciąłem. A tak poza tym to kratka z A6 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że a6 dlatego się pytam jak ciąłeś :) ja też pod wzmocnienia ją podcinałem ale nie jestem do końca zadowolony, toche to widać jak się czlowiek przyjzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz poprawic przy 5 i 6 kroku troche wiecej szlifierka zebrac wtedy powinny oba boki cofnac sie bardziej do tylu i ta szczelina zmniejszy sie lub zniknie

dokładnie tak oraz punkt 7. Góra musi Ci się zgrywać z dołem tak jak już Ci koledzy wyżej napisali, wtedy ładnie będzie dolegać do błotników - dlatego warto przykładać na próbę dokładkę.

Cieszę się, że temat pomaga :wink:

pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie moze laika czy kratka środkowa jest identyczna w wersji sline i zwyklej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie moze laika czy kratka środkowa jest identyczna w wersji sline i zwyklej???

Nie, jest inna - a co za tym idzie - droższa :wink:

Ale chłopcy pakują też kratki z A6, bardzo podobne są kształtem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo trzeba kombinować żeby włożyć kratke od a6 ???

Poobcinać zatrzaski, które są dookoła. Reszta jest tak jak w kratce s-line czyli pozostaje podocinać kratki grilla od środka, żeby kratka mogła wejść głębiej (blokują ją pionowe mocowania dokładki).

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołożę coś od siebie w sprawie montażu kratek bocznych zamiast tretytek serafina:decayed:

2esure3u.jpg

odcięte części zderzaka

audi_a4_b6_00_04_przedni_zderzak_0_b.jpg

nabijamy na spojler w zaznaczone miejsce

1727.jpg

kratka trzyma się jak ori i w każdej chwili idzie ją zdjąć:wink:

bateria w fonie mi padła i nie mam zdjęć jak na zderzaku to wygląda :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

U mnie to wyszlo tak chyba nie ma co poprawiać ? ma ktoś moze numer tej kratki srodkowej z a6c5 lift

P1040883.jpg P1040884.jpg P1040885.jpg P1040887.jpg

to coś takiego ?

ATRAPA ZDERZAKA AUDI A6 C5 01-05 LIFT NOWA (4137979985) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie... mam zwykly zderzak, powiedzmy ze mam gola dokladke s line i zrobiona gore ze zwyklej pod s line. Potrzebuje jeszcze ten stelaz co laczy obie czesci? no i wiadomo kratki. Halogeny i reszta bedzie pasowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie... mam zwykly zderzak, powiedzmy ze mam gola dokladke s line i zrobiona gore ze zwyklej pod s line. Potrzebuje jeszcze ten stelaz co laczy obie czesci? no i wiadomo kratki. Halogeny i reszta bedzie pasowac?

Może szukać dołu, ale bez niego też wszystko złożysz w całość.Jedyna różnica to że jak nie masz dołu ori to musisz środkową kradke wklejac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce sie zabrac za dociecie tej gory... mam ori dokladke s line i chce podciac gore powiedz mi ucho.77 co masz na mysli zeby poszukac ori dolu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolna część zderzaka,ta do której dokładkę się montuje

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna dostac sama ta czesc? Bo jesli dobrze rozumiem to tylko ta dolna czesc z originalnej gory zderzaka s line do ktorej dolega dokladka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czyli ta czesc podejdzie pod zwykla gore i dokladke latwiej mozna zamontowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...