Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Plaster miodu + ori zderzak


Awra

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zastanawiam się nad pewnym modem - nie widziałem na forum więc piszę. Mam standardowy zderzak z B7, chcę sobie zainstalować dokładkę z cupry, albo dokładkę abt ( wkoło sline, zresztą bardzo ładne ale nie chcę udawać że moje 2.0 tdi to s4 :wink: ) Tym samym zastanawiam się nad tym czy kratkę z grilla nie zastąpić siatką plaster miodu i nie zrobić tego samego w miejscu gdzie są halogeny. Czyli coś na zasadzie a4s48e2rs4hfltek_3_ZZ.jpg Lubię sobie pomajsterkować przy aucie i siedzieć w garażu więc od strony technicznej nie byłoby problemu. Tylko nie bardzo ogarniam jaka tam jest średnica tego plastra - żeby to nie wyglądało za bardzo agro... może ktoś już taką siatkę kupował i wie jakie jest oczko w np grillu z s4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby niektórzy mówią że stylizacja powinna być na ori częściach, ale to tobie i tylko tobie powinna się "mała" podobać, a co do tego że z 2.0 tdi nie będziesz robić s4 to pełen szacuneczek:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co wstawiłeś na zdjęciu to B6 z jakimś zderzakiem ala RS4 B7. Jak chcesz plaster miodu RS to możesz sobie wstawić spokojnie do zwykłego zderzaka, kratki do halogenów tez da się zrobić po modyfikacji, kup oba elementy i nie kupuj całego zderzaka w jakiejś chińskiej wersji. W S4 jest kratka, nie plaster miodu.

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zestawienie nie wygląda chyba źle - przynajmniej na zdjęciach.

nyfront1.jpg

nyfront.jpg

Na taki grill jednak wypadałoby mieć coś w zanadrzu pod maską :kox:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to zrobić, kupić zderzak pomalować i założyć... ja nie dość że nie chcę wydawać 2-3 tys, na zderzak to i tak wolę się pobawić i mieć coś swojego po prostu lubię takie garażowe robótki a i nie widzę sensu we wkładaniu kilkunastu tys w 7 letniego diesla :wink: Bo to się na zderzaku nie skończy napewno, zaraz może fotele itd itd Właśnie o coś takiego mi chodzi co cinkers wrzucił A co do gotowych kratek to one będą mi pasowały do zwykłego zderzaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam kotleta :D

jaka kasa potrzebna na taki grill ? na pewno podejdzie do zwykłego zderzaka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro masz po 300-400 do zwykłego zderzaka. Mam u siebie i jest ok.

Podrzucisz fotki na priv? dużo roboty, żeby zamontować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś doświadczenia z grillami do zwykłych zderzaków? Może się ktoś czymś pochwalić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem ze jest... Chodzi o to kto z forum ma jakieś doświadczenie = kto jaki wrzucił nieoryginalny. Widze, ze Ty masz. Masz więcej zdjęć?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem paru chłopakom mms-ami. Jak coś to podeślij nr to ci wyślę. Jak znajdę chwilkę t o może tu wrzucę i będzie dla potomnych.

Edytowane przez grubcio1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na dniach zamawiam do siebie, ale najpierw porwałem się na xenony, które są już w drodze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowałem już ten z allegro ale muszę jeszcze zderzak wymienic bo ten jest połamany etc. więc zobaczymy jak wtedy to będzie wyglądało.


U mnie mniej więcej tak wyglada. Kiedys zrobię lepsze zdjęcia to wstawie

fcc478a83fee46a4e65d1b9a9ef613be.jpg

5128368f33bf93accef28c9b863e8bea.jpg

c3ee59cc1309a18ac118d210c5091edb.jpg


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja radosna twórczość ;) siatka aluminiowa w kształcie plastra miodu docieta i wcisnieta na wcisk w oryginalne miejsca na mocowanie plastikowych zaslepek.

5db306ff264181a1ffeaad318e4b0252.jpg

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

95f14326e9fee6bf412228cfbcb7da8a.jpg

fe4cf37e14eb1f2c5d85514d791d0611.jpg

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkę kupiłem tutaj:

http://allegro.pl/siatka-aluminiowa-czarna-plaster-miodu-tuning-wlot-i6254072129.html

Ja brałem 32x10.

Później docięta na wymiar i jakoś weszła na wcisk w oryginalne mocowania plastikowych zaślepek tak, że wszystkie zaczepy złapały sztywno siatkę. Dzięki temu nie musiałem kleić itp. a w razie czego wszystko zostało jak oryginalnie gdybym chciał wrócić bo w zderzaku też żadnych modyfikacji nie robiłem.

Edytowane przez cinkers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...