Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Plaster miodu + ori zderzak


Awra

Rekomendowane odpowiedzi

Siatkę kupiłem tutaj:

http://allegro.pl/siatka-aluminiowa-czarna-plaster-miodu-tuning-wlot-i6254072129.html

Ja brałem 32x10.

Później docięta na wymiar i jakoś weszła na wcisk w oryginalne mocowania plastikowych zaślepek tak, że wszystkie zaczepy złapały sztywno siatkę. Dzięki temu nie musiałem kleić itp. a w razie czego wszystko zostało jak oryginalnie gdybym chciał wrócić bo w zderzaku też żadnych modyfikacji nie robiłem.

Duża jest roznica w porównaniu do ORI plastra miodu z grila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie grill plaster miodu i mam juz kupioną siatkę, może na weekend zrzucę zderzak i wpasuję siatkę to wrzucę zdjęcia jak to wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie grill plaster miodu i mam juz kupioną siatkę, może na weekend zrzucę zderzak i wpasuję siatkę to wrzucę zdjęcia jak to wygląda :)

Spoko jestem bardzo ciekawy jak to sie ma do ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ori nigdy sie nie będzie mialo jeden do jednego. Zawsze jakosc będzie gorsza. Rozmiar oczek to jedno, ale z trwaloscia farby itp. Na pewno jest gorzej

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ktos zamawial?

Zobacz ofertę: Grill atrapa bez znaczka RS Style Audi A4 B7 BLACK

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6571119920

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam A jak przymocowane  macie te blendy od tablic to jest w zestawie bo mam też plaster miodu i muszę tablicę jakoś zamontować bo policja zaczęła się czepiać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć ze całkiem, całkiem ten grill wygląda. Widziałem kiedyś na allegro i myślałem ze będzie słabo, ale daje radę. Nadaje fajnego sportowego charakteru, jak ktoś nie chce przeznaczyć 1600 na s-line. Gdzie chłopaki kupujecie tą dokładkę od cupry? ile coś takiego kosztuje i jak się to montuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład http://allegro.pl/nowy-oryg-spojler-dokladka-leon-cupra-1ml805903-i6744049725.html

Montujesz na wkręty nity jak ci pasuje. Trzeba tylko podciąć lekko te środkowe kołeczki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć ze całkiem, całkiem ten grill wygląda. Widziałem kiedyś na allegro i myślałem ze będzie słabo, ale daje radę. Nadaje fajnego sportowego charakteru, jak ktoś nie chce przeznaczyć 1600 na s-line. Gdzie chłopaki kupujecie tą dokładkę od cupry? ile coś takiego kosztuje i jak się to montuje?


Jesli masz w swojej miejscowosci lub gdzies blisko ASO Seata to kup w ASO. Montaz jest prosty. Dwa srodwkowe bolce przycinasz, dopasowywujesz jak Ci pasuje i tyle. Najlepiej na wkrety montowac.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wkręty tzn trzeba w zderzaku przywalić?:D


No niestety dziury trzeba zrobic w zderzaku, do powietrza nie przykrecisz :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde to nie wiem czy się na to porwę [emoji14]


Zauwaz, ze masa ludzi z forum tak robi, tak ma i jest okey [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ile % masz szyby przyciemnione? boki wyglądają jak tył [emoji4]


Przod ta najjasniejsza, a tyl chyba na 90%. Nie sa 100% ciemne. Jeden odcien nizej :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pytanko do tego grilla sam chciałbym taki zamontować ale mam S-line przez co nie pasuje taki sam grill jak do zwykłego, jest za mały a nie mogę znaleźć nigdzie plastra miodu do zderzaka S-line, może wiecie gdzie to kupić albo jak to szukać na alegro :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Dopa napisał:

Witam. Pytanko do tego grilla sam chciałbym taki zamontować ale mam S-line przez co nie pasuje taki sam grill jak do zwykłego, jest za mały a nie mogę znaleźć nigdzie plastra miodu do zderzaka S-line, może wiecie gdzie to kupić albo jak to szukać na alegro :) ?

Plaster miodu pasujący p&p do zderzaka Sline to ori grill z RS4. Do zakupienia u @stanley

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to z RS4 jest trochę inny. Zarówno po lewej jak i prawej u góry jest kańciasty a ja mam zaokrąglony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...