Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silnik BKD, BMM BMN pytanie...


wlacha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcę kupić A4 170 KM 2007 rok. Moje pytanie czy silniki BMN, BMM i BKD występują w 2007 roku. Jeżeli tak to który najlepiej wybrać...przy którym nie montowano wałków wyrównoważających... Jeżeli oznaczenia nie występują przy Audi to przy jakich modelach...

Utworzyłem temat ponieważ na jednym forum pisze co innego i na innych też. Chciałem zasięgnąć opinii z forum A4Klub.

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już wszystko wiem :) Znalazłem stronę z oznaczeniami wszystkich aut :) Może komuś się przyda: http://baza.edpol.pl:8080/partscatalogue/default.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ta wyszukiwarkę................ Czy BRD w Q ma też symbol BRD, i dlaczego podaje tylko 16V w pozycji BLB i BRE, Myle się?

---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

A jeżeli chodzi o druga cześc pytania ...wałki wyrównoważające w 170 KM, jest to motor poprawiony ale nie oznacza to ,że nic się już nie stanie, na forum wszystko znajdziesz, co trzeba zrobić aby nie popłynąć ....... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam BRD z 2007r od prawie miesiaca i mam juz pompe oleju poprawiona,ale ten felerny imbusik wciaz tam byl wiec pojechalem do Futurum w Gdyni gdzie wymieniono imbus i gniazdo z gwarancja bodajze na 3lata(koszt 1050zł z robocizna).Oprocz tego wymienione 4 pompowtryski na akcji serwisowej w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...