Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jednomas z tarczą 240mm do 1.8T.


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

Kolo od 1.4 tdi zakladaja tylko do 1.8t. Poprzecznych?

Przekolkowanie nie ma tu nic wspolnego z tym czy pasuje czy nie.

Tylko przy docisku LT nie musisz robic podtoczenia pod tarcze, w docisku z rs a. Owszem.

Stad kolo z fabi piwinno byc lepsze bo nie jest plaskie, ale jak nie pasuje to sprawa sie rypla

Niech sie wypowie Marcin lub Dev

Ps bedzie caly komplet z rs4 b7

Edytowane przez maly_sz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jakie podtoczenie ci chodzi? na kole w srodku? robi sie je pod tarcze a nie pod docisk

Edytowane przez pioteros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem że podtoczenia na tarczę przy docisku LT nie trzeba robić, a przy dosku z RSa już tak


bez znaczenia już :)

wiem w czym rzecz, Pan z Radomska ogarnie to koło tak żeby było ok, zobaczymy czy będzie nałożony pierścień czy jakieś inne rozwiązanie, ma to kosztować 500 pln zrobię foty jak już będzie ready

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

moja dwumasa zaczyna drgać przy zmianie biegów to chyba nie długo jej koniec.Mam skrzynie 5biegową.Ile niutonów można wyciągtnąć bez kucia ,tylko na seryjnych gratach.czy pomoglibyście mi skompletować taki zestaw żeby pasował plug&play.Z wymiana dałbym sobie rade bo kuzyn ma podnośnik.Chciałbym uniknąć niespodzianek przy wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

moja dwumasa zaczyna drgać przy zmianie biegów to chyba nie długo jej koniec.Mam skrzynie 5biegową.Ile niutonów można wyciągtnąć bez kucia ,tylko na seryjnych gratach.czy pomoglibyście mi skompletować taki zestaw żeby pasował plug&play.Z wymiana dałbym sobie rade bo kuzyn ma podnośnik.Chciałbym uniknąć niespodzianek przy wymianie.

Komplet z 1.9 tdi AWX przenosi 310 Nm przy 1900, To masz plug-play, ja na takim jeżdże, A jak masz tyle Nm w 1.8t to ładnie jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj moj jednomas z 1Z zaczął się ślizgać więc muszę wymienić sprzęgło dwómas os avf już leży na półce fabrycznie nowy i myślałem żeby założyć taki docisk 2,5tdi ma 370NM momentu tak że zostanie sporo zapasu jak sądzicie jak będzie pasował na kołki i śruby to zda ekzamin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ale t4 ma sprzęgło 228mm tak że jak ma to pasować :) dzisiaj przyszedł docisk z 2,5tdi AYM 163ps pasuje idealnie nie wiem co z tarczą bo mam używkę w super stanie montować czy dawać do obicia kevlarem i jaką nominalną grubość powinna mieć tarcze 240mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ale t4 ma sprzęgło 228mm tak że jak ma to pasować :) dzisiaj przyszedł docisk z 2,5tdi AYM 163ps pasuje idealnie nie wiem co z tarczą bo mam używkę w super stanie montować czy dawać do obicia kevlarem i jaką nominalną grubość powinna mieć tarcze 240mm

T4 2.5Tdi AHY miało sprzęgło 240mm a z LT jak najbardziej się nadaje ( mam takie założone )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba wrzucę zestaw sprzęgła od 2.5 tdi z pierwszych produkcji np 624 2279 00 mogę mieć za 566 zł , kupując sam docisk i łożysko 470 zł . komplet z zamchem oddać do wycentrowania i przebielenia. U kumpla wzmocniony docisk z 2.5 tdi daje radę z 700 koniami i 900 niuta :D a było więcej i częste starty z procedury :D

Zastanawiam się ile taka seria z 2.5 tdi zniesie :D zawsze to 240 mm

Edytowane przez koziol1172
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie taki docisk od dostawczaka bez problemu powienien zniesc 500nm od okolo 2000 obr, albo i wiecej, skoro seria awx na mniejszej tarczy daje rade przy niecalych 400nm i to osiaganych wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, czy taki docisk będzie pasował do tej przeróbki i koła zamachowego z ACE?

http://allegro.pl/docisk-sprzegla-vw-lt-2-5-tdi-28-35-ii-074141025h-i5066115850.html

lub czy taki zestaw bedzie pasował??

http://allegro.pl/tarcza-i-docisk-vw-lt-28-lt-35-2-5-tdi-bbf-2004-i5042966498.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...