Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.9 TDI AHU- zwiekszenie mocy do okolo 120 PS


szymek1995

Rekomendowane odpowiedzi

I tego Gościa się słuchajcie, bo to on mi dłubał.Pozdro Damian.Jeśli pytania o użytkowanie to służę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek o spalaniu jest.

Moje ahu miasto Wrocław, odcinki 6km. Pali 8 (7.7 - 8.2). Trasa 5-5.5. Szybka autostradą 6.5.

Pełna seria

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje byłe ahu czy pałowałem czy nie 6 nie przekroczyło.Trasy różne pół na pół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski dwustopniowe od AFN mam juz wrzucone z tym ze bez zadnej zmiany programu takze moc sie nie zwiekszyla. Czyli teraz proponujecie zrobic program i wyciac kata. Jesli chodzi o EGR wystarczy zaslepic rurke podcisnieniowa czy trzeba robic jakas zaslepke i kombnowac?

to dziwne bo jak wżuciłem afn-y to moc dużo sie poprawiła ,ile nie wiem ale jest niebo a ziemia z porownaniem do ori z 1z i mniej pali do tego :)

do tego kompa 16bit zapodałem z ahu i jak by jeszcze lepiej ciagnał ,róznica map czy map sensora ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam--czy wtryski 216 Bosch albo Bosio do AHU coś wniosą czy szkoda kasy?--- AHU ma kompa 8 czy 16 bit ?--z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam--czy wtryski 216 Bosch albo Bosio do AHU coś wniosą czy szkoda kasy?--- AHU ma kompa 8 czy 16 bit ?--z góry dzięki za info.

oczywiscie ze wniosa

16-bit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam--czy wtryski 216 Bosch albo Bosio do AHU coś wniosą czy szkoda kasy?--- AHU ma kompa 8 czy 16 bit ?--z góry dzięki za info.

oczywiscie ze wniosa

16-bit

To już nie wiem co byłoby lepszym wyborem--216-stki czy 205-ątki od AFN -- Czy w seryjny AHU byłaby odczuwalna różnica w mocy-spalaniu....-spanky co radzsz?

Edytowane przez Kenek_2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

205+program

OK--Dzięki za info.---Katalizator i EGR zostawić czy aut ?

Edytowane przez Kenek_2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kata wywal , egr jak sprawny to zostaw , wyczysc kolektor ssacy

OK-Dzięki--znalazłem przypadkowo u siebie niedaleko Kielc coś takiego-->używane wtryskiwacze od AHF 190zł--ma też kolektor od AWX za 60 zł.

http://allegro.pl/wtryskiwacze-komplet-1-9tdi-110-km-vw-golf-iv-leon-i4741779856.html

1.Używane czy nowe--jeżeli nowe to jakiej marki ?

2.Kolektor AWX- czy wyczyścić ?

3.Po czym poznać że jest niesprawny EGR ?------>z góry dzięki za bezcenne info.

Edytowane przez Kenek_2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja EGR zaslepilem i same plusy widze, auto stalo sie dynamoczniejsze i nie kopci.fakt ze moj byl niesprawny. Ale raczej wszyscy zaslepiaja.

Edytowane przez Mozgu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja EGR zaslepilem i same plusy widze, auto stalo sie dynamoczniejsze i nie kopci.fakt ze moj byl niesprawny. Ale raczej wszyscy zaslepiaja.

Jakie są objawy jego niesprawności?--Może w moim aucie też jest walnięty ?

szukaj sprawdzonych uzywek , a kolektor wyczysc ....

Co powiesz o końcówkach WUZETEM--podobno robili dla boscha?

Jakie ciśnienia należy ustawić na nowych wtryskach?

Jakie ciśnienia ma oryg. wtrysk od AHU ?

Edytowane przez Kenek_2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja u siebie zrobiłem sam program i oceniam go nawet na ponad 120 koni powiem szczerze że miałem wcześniej passata b5 1,9 130 koni i na prawde teraz w swojej A4 oryginalnie 90-tce po zrobionym programie nie widze dużej różnicy na mocy z tym passatem co miałem i zaznaczam że mam jeszcze oryginalnego kata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może ktoś opracować dokładną wycenę programu do 120km + wtryski afn ? Chodzi mi ogolnie żeby moją 90km doprowadzić do 120 -130 km dzięki z góry. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtryski afn/asv 200/250zł progarm z hamownią 700-800zł zalezy od firmy(napisz do ciahciaha z forum to ci softa ogarnie w dobrj cenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...