Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie włączają się wentylatory


rados1000

Rekomendowane odpowiedzi

Podłączałem pod Vaga wywaliło mi błąd 180 80 błąd czujnika cieczy chładzącej. Czy czujnik może mieć wpływ na uruchomienie wentylatorów,dodam że dwa nie działaja ,klima włącza się i wyłącza bo sie przegrzewa ? Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem test i nie startuje i nie ma żadnego innego błędu tylko ten , gdzieś wyczytałem że może być jakiś bezpiecznik pod maską ale nie bardzo wiem gdzie on się znajduje ,ten w budzie sprawdzałem i jest ok a może to po prostu sterownik wentylatorów tylko wtedy pewnie był by inny błąd może wie ktos coś na ten temat byłbym wdzięczny pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może pod kierownicą jest bezpiecznik pewnie 30/40A (ciężki dostęp, bezpiecznik może być gdzieś pod licznikiem ale nie jestem pewien nie chce Cie w błąd wprowadzać)

jest jeszcze bezpiecznik nr 4 (5A) - ale 5A do takiego wiatraka dużego no nie wiem

jest też chyba Przekaźnik 219 od wentylatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wentylatory ruszyły uwalony był czerwony kabel przy sterowniku , ale czy ktoś może mnie uświadomić jaka powinna być praca wentylatorów bo u mnie się włączają na chwilę i wyłączają ,a jak mu przygrzałem do 90 nie włączyły się na drugi bieg ,dopiero jak wyłączyłem zapłon wentylator dochładzał nie wiem o co koaman czy tak ma być czy jak , z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...