Skocz do zawartości
IGNOROWANY

spalanie 6,9l na 100 km czy to mozliwe ?


baca9991

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.
Jak u was ze spalaniem???.Czy jest to możliwe żeby mniej niż 7l na 100km.
pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze małe doświadczenie z A4 ale to zależy, trasa myślę że tak, miasto myślę że nie.

Ja w Sobotę jechałem z Twoich rejonów do Rzeszowa i miałem 7,4.

Średnio na tempomacie miałem 140, 70% z tego to autostrada i otwarty szyberdach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj rekord to 6.8 jazda autostradowA 80km/h przez 600km :banghead: super oszczednie bo o zaklad poszlo ze zejde ponizej 7 i wygralem. ale myslalem ze mnie rozniesie .normalne robie 7.5/7 u nas po gorkach. jak jezdze oszczednie .normalnie 8.6 pali .miasto jak robie wole nie patrzec po co sie wku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord to 5,6 na trasie Kłodzko -> Wrocław (tuż przed wjazdem na obwodnicę Wroca). Jak ktoś nie wierzy mam fotę :). Jechałem sam, spokojnie 70-110 bo nie było jak wyprzedzać. W drugą stronę wyszło trochę ponad 6 (6.2 jak dobrze pamiętam), ale 30min wyjeżdżałem z Wrocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie kolega ma 1.8 T 2009 ( nie wiem jakie oznaczenia silnika) spalanie w miescie miał 12 l

Trasa nie wiem bo wogole nie jezdzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie kolega ma 1.8 T 2009 ( nie wiem jakie oznaczenia silnika) spalanie w miescie miał 12 l

Trasa nie wiem bo wogole nie jezdzi .

u mnie tez w miescie 11.12 a przy bucie 18 dzis zrobilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie auto oszczędne na trasie ale w mieście już gorzej ja przy spokojnej jeździe nie ras zrobiłem 1000 km bez tankowania po drodze z Niemiec do Polski ale 95% do autostrada

Jaki masz zbiornik? Przy 60L/1000km musiał byś do zera bak wyjezdzic. Na autostradzie musisz min.80 jechać,wiec...:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griga a jak u Ciebie kształtuje się spalanie - pomijając to co masz w profilu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam z ciekawości, 8 to już mulenie auta i ciężko tak jechać, takie realne średnie z tego co widzę to przy quattro to ok 9,5 litra do 12 przy jeździe już dynamicznej czy autostardowej rzędu 170 km/h na tempomacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łał,łał,łał panowie co ja tu widze???.Spalanie na wysokości 18l to chyba lekka przesada ?

Przypominam ze pytam o silnik 1.8 tfsi 120 km. wiec szału nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam z ciekawości, 8 to już mulenie auta i ciężko tak jechać, takie realne średnie z tego co widzę to przy quattro to ok 9,5 litra do 12 przy jeździe już dynamicznej czy autostardowej rzędu 170 km/h na tempomacie.

mylisz sie dzisiaj z jeleniej gory .do krobicy przez szklarska porebe.swieradow zdroj .czyli gory.mialem 7.7 Zero postoji. ok 80km/h do 130. wiec da sie bez mulenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord na trasie Tychy - Zakopane 2urytumu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wiekszosc panów zdziwiona ze TFSI nie polyka tyle ile by sie moglo wydawac :). U mnie (co prawda silnik 2.0 ale 180KM) po zakupie bylem ostro zdziwiony jak dobre ponad 700 km od Niemca do granicy w Zgorzelcu zrobilem spokojnie na baku 65l czyli ponizej 10 przy dosc ostrym bucie tak najczesciej 170 moze i wyzej. W starym 1.6 AHL dawno przed granica trzeba by tankowac. Nic tylko sie chociaz z tego cieszyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiona ... to może raczej nie a mile zaskoczona :naughty:

Troszkę pojeździłem po mieście i... średnia mi teraz wychodzi na poziomie 11-12:grin:

Z tym, że jazda u mnie wygląda Dom->Przedszkole(800m)->Teściowa->(600m)->Praca(1500m)->Przedszkole(2100m)->Teściowa(600m)->Dom(800m) i tak 5 dni w tygodniu :polew:

Poprzednio jak miałem diesla wskazówka temperatury nawet się nie ruszyła :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie schemat jazdy bardzo podobny :) , oby tylko zaraz koledzy nie zaczeli doradzac , ze lepiej na piechotke biegac , zdrowiej bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baca mam silnik 2.0 TDI 170 ps CAHA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak myślicie czy jazda ekonomiczna w przedziale do ok.2500ob/min. ma negatywny wpływ na turbine ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...