Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bałtów 2014 18.05 Rozpoczecie sezonu


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

O ile nie będę w krkowie siedział to wyciagne którego żeby sie jakiej wodki napić i kielbache opierdolic [emoji1]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile nie będę w krkowie siedział to wyciagne którego żeby sie jakiej wodki napić i kielbache opierdolic [emoji1]

Wpadaj, wpadaj im więcej ludzi tym weselej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy, serie też wpuszczają :mysli: bo w sumie jak pogoda będzie okej to moglibyśmy się zgadać jak ostatnio na ten bałtów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez bym z Wami pojechal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy, serie też wpuszczają :mysli: bo w sumie jak pogoda będzie okej to moglibyśmy się zgadać jak ostatnio na ten bałtów.

Wyślij zgłoszenie oni odpowiadają na drugi dzień, tam chyba.nawet bez wcześniejszego zgłoszenia jak będzie miejsce;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałem dwa razy zaproszenie i nic :grin: gadam z organizatorem na fb i mówi żeby znowu wysłać bo może nie doszło :grin: jade na przypał, najwyżej zostawie toto w krzokach :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie wszedłem tu 10 minut później, to bym sam nawet d*py im nie zawracał :grin: Paweł a jak Wy zamierzacie się zbierać w niedzielę? o której i którędy jedziecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odpadam. odemnie wszyscy jado na tarnów bo w c**j bliżej. ponoć w tamtym roku była na poziomie impreza. a mi wszystko jedno gdzie byleby dobrze było :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odpadam. odemnie wszyscy jado na tarnów bo w c**j bliżej. ponoć w tamtym roku była na poziomie impreza. a mi wszystko jedno gdzie byleby dobrze było :grin:

No właśnie w tym tygodniu się dowiedziałem o tarnowie ale lecę tam, zobaczymy jak będzie:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto show bardziej rozreklamowane niz Tarnów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to może się gdzieś jutro ustawimy przed wjazdem, żeby całą ekipą wlecieć:wink: Co wy na to? I kto się wogóle zdecydował:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to jak zwykle jade z przeciwka wszedzie:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to jak zwykle jade z przeciwka wszedzie:grin:

No ale to gdzieś tam na mieście się możemy ustawić:wink:, na którą planujesz tam być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką trasę obieracie i o której zamierzacie się wybierać? najwyżej bym się dołączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką trasę obieracie i o której zamierzacie się wybierać? najwyżej bym się dołączył.

ja lece tak:wink:

https://www.google.pl/maps/dir/Brzesko/Skaryszew/@50.7417091,19.6563344,8z/data=!4m14!4m13!1m5!1m1!1s0x471626472df365f1:0x4ed91a05c1c609a6!2m2!1d20.6031873!2d49.9645943!1m5!1m1!1s0x4718670a400611dd:0xd11726c73cb48502!2m2!1d21.2523841!2d51.3106091!5i1?hl=pl

myślę gdzieś koło 5 wylecisz odemnie, to bede gdzieś po 8 na miejscu:wink:, jak Ci po drodzę to pisz to się gdzięś ustawimy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybierz opcje 2- droga bez nazwy:wink: wtedy i się zgadamy i bynajmniej do szydłowca jest spoko droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to jak zwykle jade z przeciwka wszedzie:grin:
\

A Armi leci z Tobą?

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

wybierz opcje 2- droga bez nazwy:wink: wtedy i się zgadamy i bynajmniej do szydłowca jest spoko droga.

jak dobra droga to spoko:wink:, gdzie byś się dołączył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę w Koszycach , ewentualnie w busku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze pacze i lecisz przez szydłów to zagadaj do kryśki bo koło jego chaupy będziesz jechał :wink:

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

k**wa tylko nie przez busko :doh: paweł sam jedziesz czy jak? bo jestem rozdarty emocjonalnie w tym momencie licząc że mógłbym się z Tobą zabrać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...