Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bałtów 2014 18.05 Rozpoczecie sezonu


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

o ile dobrze pacze i lecisz przez szydłów to zagadaj do kryśki bo koło jego chaupy będziesz jechał :wink:

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

k**wa tylko nie przez busko :doh: paweł sam jedziesz czy jak? bo jestem rozdarty emocjonalnie w tym momencie licząc że mógłbym się z Tobą zabrać :grin:

ja standardowo z Żoną:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ślepy od stopnicy do szydłowa masz mega przejebunde także uważaj, bedziesz leciał koło mojej wesołej ferajny :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ślepy od stopnicy do szydłowa masz mega przejebunde także uważaj, bedziesz leciał koło mojej wesołej ferajny :grin:

to może bym do Ciebie dołączył? o której startujesz? a i nie bedziesz miał czasem luzem śłupków między drzwi od polifta?, potrzebowałbym na jutro:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

busko-morawica-chęciny-s7 do szydłowca droga jest spoko. jest o parę km dłuższa ale okej. KONUS , jak coś ja śmigam sam tym razem co by się nie zbierac jak się wszytko rozkręca to mogę Cię zabrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie wiem, może gdzieś się walają :wink: a myśle że tak po 8 sobie będę leciał, odemnie do skaryszewa jest ze 25km :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

busko-morawica-chęciny-s7 do szydłowca droga jest spoko. jest o parę km dłuższa ale okej. KONUS , jak coś ja śmigam sam tym razem co by się nie zbierac jak się wszytko rozkręca to mogę Cię zabrac.

no to Konus pakuj sie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe krycha a boczków bagażnika do avanta z niepołamanymi uchwytami na roletę i obudowy kierownicy z polifta w kolorze czarnym tez całej;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie wiem, może gdzieś się walają :wink: a myśle że tak po 8 sobie będę leciał, odemnie do skaryszewa jest ze 25km :wink:

mam już ugadane z Kaju, ale pasowałyby mi na jutro. jakby Ci się gdzieś nawineły to weź, ja swoje zmasakrowałem, próbowałem je dzisiaj ratować wlepami ze scooby-doo, ale średnio to gra:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

boczki są chyba jeszcze, pogadamy na miejscu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to spoko:decayed: Ślepy, pisz na która i gdzie !:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to spoko:decayed: Ślepy, pisz na która i gdzie !:decayed:

no to może w Koszycach, powinienem być gdzieś przed 6, daj numer na pw to jak bede w okolicach to bede się odzywał:wink:

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

:grin:

boczki są chyba jeszcze, pogadamy na miejscu :wink:

jakby Ci sie gdzieś nawineły z rana to weź, ale żebyś nie szukał specjalnie przez pół garażu:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer poszedł , powinienem być tez przed 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem, średnio jak dla mnie... dziwna organizacja i ogólnie bez szału :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wrocilem, auta te co zwykle w terenie, zadne miedzynarodowe show, atrakcje zle rozstawione widowisko palenia gumy nie do obejrzenia, cyganow tyle do okola ze za zegarek sie trzymalem, ale udalo im sie zawinac moje krzeselko... Noi najwiekszy wstyd za 20zl nie dostalismy zadnej wlepy! Tragedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde w tarnowie jeszcze większa lipa. Nadzieja w dynowie. A tak wogóle to czemu dyskusja toczy sie w wątku o baltowie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiencie temat na zloty 2014 i bedzie jeden temat do wszystkiego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozjebał mnie stunt motocyklowy... wyjechał gość na moto ( moto fajne, niby takie do triczków, 1254234 nóżek, bak zaklepany itp ) se myśle ale bedzie triki napierdzielał... wyjechał spalił gume i pojechał... hahaha no myślałem że pękne ze śmiechu :grin: gość skuterem 100 metrów dalej zrobił to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w tarnowie atmosfera gazuwania na zimnym do odcinki przede wszystkim hond i bmw w fajnymi spojerami. może z 5 naprawdę dobrych aut było reszta to c**j wi co no chyba że się nie znam :wink: mnie rozjebał konkurs na najładniesze wnętrze. przyjęli zgłoszenia po czym ogłosili koniec imprezy i wszyscy się rozjechali :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...