Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B6


Shhaddoww

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem gdzie zapytać - więc z góry przepraszam - ma ktoś fotkę a4 b6 na takiej feldze:

sline_fela.jpg

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomocy felga 7,5Jx17 ET 56 felgi od a3 do a4 b6 avant jaki dystans dać żeby było dobrze zawies ori z góry dziękuję

Dystans grubość 2cm będzie w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: pytanko mam od jakiegoś czasu szukam felg s-line. Zauważyłem, że 17" przy szerokości 7.5" mają różne ET to znaczy jedne 56 i 43. Pytanie czy oba pasuję do B6 avant? Z góry dzięki za odpowiedzi

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

Wiem, że te z ET56 podejdą z dystansami ale pytanie czy będą pasować bez nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą za bardzo schowane w nadkolach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej tak nie bo nie wejda ci na hamulce a jak masz jeszcze jarzma to uuu... lepiej szukaj z et 43 i tak super duzo miejsca to tam nie ma przy 320mm tarczach i jarzmach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy felgi o parametrach jak w tytule wejdą do b6 na zawieszeniu 1BV? Czy ma ktoś zdjęcia jak wygląda taka felga na B6/B7?

kólka z B5 RS4...

4083892969

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moga wystawac w b5 rs4 sa szersze nadkola i dlatego et 20 do ciebie by mogly podejsc felgi et 30 max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na kalkulatorze ET i felgi z ET20 18" 8,5" będą wystawać o 3cm bardziej jak felgi z et43 17" 7,5". Tylko że nie mogę tego zmierzyć teraz na aucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystich

Znalazłem takie oto koła: ALUFELGI RIAL MURAGO VW AUDI MERCEDES 5x112 ET35 (4104189074) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Z tego co wiem to rozstaw śrub będzie ok, ale potrzebny będzie pierścień centrujący. Pytanie: Czy z tym ET i tą szerokościa felgi bez problemu wejdą do mojej b6? Czy nigdzie nie będą obcierać i czy nie powinno być żadnych problemów ze skętem?(opona 245/40/18)

Czy ogólnie nie będa za daleko wystawać lub czy nie będą zbyt schowane w nadkolu. Moje zawieszenie to według wlepki w bagażniku to 1BE więc mam rozumieć że jest delikatnie niższe niż zwykły zawias...Jak wam się wydaje, czy na tych felgach i moim zawieszeniu auto nie będzie wyglądało jak wóz drabiniasty? Boje się że zamiast polepszyć wygląd auta to mogę go pogorszyć jak stanie za wysoko...I jeszcze jedna sprawa miał ktoś do czynienia z felgami tej firmy, jeżeli tak to prosił bym o opinię...

Z góry dzięki

---------- Post dopisany 02-04-2014 at 07:41 ---------- Poprzedni post napisany 01-04-2014 at 16:52 ----------

Panowie podpowiedzcie coś, warto sobie głowę zaprzątać tymi felgami czy lepiej je sobie odpuścić?

---------- Post dopisany at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany at 07:41 ----------

Chodzą mi po głowie jeszcze takie:

1) felgi 17 cali s-line (4096864550) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

2) KOŁA ALU FELGI AUDI, VW 17" NOWE OPONY 5X112 (4096970226) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

3) Felgi z oponami MOMO X-43 5x112 17"x8" - (4111887272) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

4) 5x112 18 245/40/18 RS VW GTI VR6 Skoda SEAT AUDI (4100063456) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jak myślicie które będą najlepiej się prezentować na B6?

Może któryś z was ma na swoim aucie któreś z wymienionych wyżej, jeżeli tak to prosiłbym o zdjęcia...

Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie na 1BV:

51f5d64ca10e86ecgen.jpg

Ale myślę nad 18stkami

A co do felg z pierwszego linka: ET ok, oponka trochę szeroka, ale powinna wejść, otwór centrujący w a4 jest 57,1 a te z aukcji mają 67?

\drugie - 17stki s-line też ładnie wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chce kupic jakies 17 do swojej B6 zamienniki z allegro ponoc nie sa zlej jakosci a w oko wpadly mi :

1. NOWE FELGI AUDI S5 TITANIUM 17CALI MAT-SPORT !! (4111297416) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

2. NOWE FELGI AUDI S8 NEW A4, A5, A6,A8 17 MAT-SPORT (4049679637) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Co sadzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie: Czy te felgi będą pasować do mojego B6? ET30 18x8" czy nie będą wystawiać za obrys błotników? Proszę o szybką odpowiedź. Dzięki

Audi RS, VAG Group 18' et30 zobacz! Licytacja (4116300933) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie kolego za odpowiedź, więc te które podałem w linku powinny wejść...Kwestia jeszcze tylko jaka tam opona siedzi jeżeli jest szer. 225 to nie powinno być problemu, tak?

pozdr!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy felgi z linku7,5x17 et 45 podejdą do B6, aktualnie mam 7x15 et 39.

Felgi z oponami Audi A4 B8 Oryginalne stan bdb 17' (4116166801) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejść podejdą ale będą potrzebne pierścienie centrujące.

Rozmiar opon zalecany to 235/45/17 a polecany zamiennik tych opon to 215/50/17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...