Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B6


Shhaddoww

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry Wieczór. Panowie felga 7.5cala et 28  r17. Będzie coś wystawać lub trzeć przy oponie 235/45 r17 ? Audi a4 b6/b7  Chodzi o felgę z Audi a5 5 ramienna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie. 

 

Aczkolwiek najpierw przeszukaj forum, pozniej pytaj ;)

 

 

Edytowane przez muunv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym założyć https://jr-wheels.pl/index.php?action=szukaj&szukaj=JR26_&kat=29#szukaj=JR26_&action=szukaj&kat=29&c[10][3521]=3521&c[11][116]=116&c[12][197]=197

 18 cali 8.5J na przód 9.5J na tył

Jakie et i parametry opony wybrać z góry dzięki!

Edytowane przez SikorB6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przod dalbym et35 lub 40 i wrzucil dystans. Bo jak dasz et30 to raczej ciezko bedzie dac dystans 3-4mm. 

 

Na tyl wrzuc et40. 

 

Opony to sam nie wiem. Ja bym dal na przod 225/40, na tyl 235/40. Albo na wszystkie 235/40. Ale jesli sie myle, to niech ktos bardziej obeznany poprawi. Bo widze, ze quattro nie masz. 

Edytowane przez muunv
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, muunv napisał:

Na przod dalbym et35 lub 40 i wrzucil dystans. Bo jak dasz et30 to raczej ciezko bedzie dac dystans 3-4mm. 

 

Na tyl wrzuc et40. 

 

Opony to sam nie wiem. Ja bym dal na przod 225/40, na tyl 235/40. Albo na wszystkie 235/40. Ale jesli sie myle, to niech ktos bardziej obeznany poprawi. Bo widze, ze quattro nie masz. 

No niestety quattro nie ma, ogólnie pierwsze auto moje i dopiero ogarniam temat  mechanika offsety itd  PS:Dzięki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z jakim et felgi szukać do b6 na 8cala szeroka r17? Myślałem o et30 lub et35, opona 225/45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, muunv napisał:

Max et30 przy 8j. 

Ok dzięki, a jazda w koleinach? Przy jaki et będzie się lepiej prowadził? Jakie felgi lepiej będą wyglądały na beżowym avancie np.  Borbet CC, czy AEZ Valencia? O gustach nie dyskutujmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda, jak jazda. Ja jezdzilem na 9j i bylo spoko. Najlepiej bedzie sie prowadzic przy szerzej osadzonych kolach. 

 

Nie wiem ;) Tobie ma sie podobac, nie nam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy felgi o takim oznaczeniu: 8.5x18 et 29, otwór centrujacy 66,6 będą odpowiednie, czy jednak będzie trzeba zastosować dystanse ? Jeżeli tak to jakie ? I ewentualnie jaki rozmiar opon pod takie felgi, żeby nic nie obcierało przy zawieszeniu 1BV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, r7adek napisał:

Czy felgi o takim oznaczeniu: 8.5x18 et 29, otwór centrujacy 66,6 będą odpowiednie, czy jednak będzie trzeba zastosować dystanse ? Jeżeli tak to jakie ? I ewentualnie jaki rozmiar opon pod takie felgi, żeby nic nie obcierało przy zawieszeniu 1BV. 

Przeczytaj 3-4 posty w gore. Otwor 66.6 ma juz b8. Musisz do nich zastosowac pierscienie centrujace. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z et i szerokością, pierścienie to wiem. Czy to nie za szeroka felga i gdzieś będzie obcierać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, zacznijcie czytac ze zrozumieniem!

 

 

10BCF14C-A54B-445E-A45B-7B0782653E44.png

 

@r7adek skoro Ty masz 8.5j to sam sobie odpowiedz czy wejdzie to kolo. Mozesz miec 9-9.5j i nie bedzie ocierac. Nie pamietam nicku kolegi, ale wpakowal 10j JR i tez nie tarlo. 

Edytowane przez muunv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tym dlatego pytam żeby nie wydać kasy na darmo. A coś na temat opon do tych felg byś podpowiedział? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie pytac, tylko wystarczy poczytac ze zrozumieniem. ;)

 

Opony to 225/40 ja bym ladowal. Ew 235/40. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, muunv napisał:

Nie ma co sie pytac, tylko wystarczy poczytac ze zrozumieniem. ;)

 

Opony to 225/40 ja bym ladowal. Ew 235/40. 

Dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jako że zbliża się wiosna też chciałem coś zmienić, i prosił bym bardziej doświadczonych o opinie. 

https://www.olx.pl/oferta/grafit-oz-audi-18-5x112-audi-a3-8p-a4-b6-b7-vw-golf-v-vi-passat-bora-CID5-IDvZeHK.html

18x8J et 35 

Głównie chodzi mi o to żeby felga równała się z nadkolem, czy trzeba będzie jakiś dystans. I jakie opony do takiego zestawu byście polecał. Pozdrawiam 

 

Czy lepiej celować w jakąś 17?

Edytowane przez Snake2906PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...