Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B6


Shhaddoww

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy których z kolegów zakładał do  swojej B6 felgi speedline z A6 C6 (4F0601025 D) ? Felgi 18 cali ,et 48 ,szerokość 8 cali .Czy podejdą do zawieszenia 1BE z oponka 225/40/18?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Adrian 99 napisał(a):

Witam czy których z kolegów zakładał do  swojej B6 felgi speedline z A6 C6 (4F0601025 D) ? Felgi 18 cali ,et 48 ,szerokość 8 cali .Czy podejdą do zawieszenia 1BE z oponka 225/40/18?

Felgi wejdą tylko będą schowane w nadkola. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się nad zmiana na te speedline ,teraz mam ori felgi s line tez w rozmiarze 18 i myśle  czy zmiana wyjdzie na plus czy raczej zostać przy obecnym zestawieniu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Adrian 99 napisał(a):

Właśnie zastanawiam się nad zmiana na te speedline ,teraz mam ori felgi s line tez w rozmiarze 18 i myśle  czy zmiana wyjdzie na plus czy raczej zostać przy obecnym zestawieniu .

A jakie parametry masz tych felg? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie podobne ,również 8 cali szerokie co speedline jedynie et mniejsze bo et 43 a nie  48 jak w speedline .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi 19'' , ET 44, szerokość 8.5J, opony235/35/19 przy zawieszeniu 1BV - nie będzie koło wystawało poza obrys auta lub nie będzie obcierało o wahacze ? Czy może trzeba będzie jakieś dystanse zastosować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, r7adek napisał(a):

Felgi 19'' , ET 44, szerokość 8.5J, opony235/35/19 przy zawieszeniu 1BV - nie będzie koło wystawało poza obrys auta lub nie będzie obcierało o wahacze ? Czy może trzeba będzie jakieś dystanse zastosować ?

Ja mam 225/40/18  et43  8j i nie wiele miejsca jest do zwrotnicy,  na zewnątrz napewno nie będzie wystawać,ale nie wiem czy nie dotknie zwrotnicy,napewno będzie bardzo blisko,myślę że 10mm dystans będzie potrzebny

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy koła 19" ET52, J9 z oponą 245/35 przy zawieszeniu 1BV wejdą bez problemu ? Czy trzeba zastosować dystans ( jaki ewentualnie) aby nic nie tarło. Czy jednak jest to problem i lepiej nie pchać się w takie parametry felg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dystans min 10mm, a jeśli chcesz aby ładnie było z nadkolem to jakieś 15mm przód i ok 20mm tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Adam87 napisał(a):

Trzeba dystans min 10mm, a jeśli chcesz aby ładnie było z nadkolem to jakieś 15mm przód i ok 20mm tył.

Ok, dzięki. Dystans to nie problem. Najważniejsze, że się zmieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...