Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B6


Shhaddoww

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce kupić felgi o wymiarach 7,5Jx17H2 ET 48 do audi a4 b6 na ori zawieszeniu? Czy et jest odpowiednie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może bez dystansu się nie obejdzie.. U mnie przy takiej feldze z oponą 235/45 i ET 45 jest na styk z wahaczem przy ori zawieszeniu.

Być może wejdzie ale będzie naprawę na styk lub będzie tarło o elementy zawieszenia.

Niech ktoś potwierdzi kto miał styczność z takim ET czy nie będzie haczyć bo ręki za to nie dam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nawet jezeli by nie chaczylo to beda bardzo schowane w nadkole producent daje et 45 <-- wieksze jakos nie jest wskazane a mniejsze owszem:D ET 30 jest idealnie rowne z nadkolami wsumie tył mogł by byc 25:D tak extrim:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do was jeszcze jedno pytanie. Mam dwa identyczne wzory felg z tym że jedna firmy Dezent a druga Mam.

Dezent ma 7x17 ET38 a Mam 7,5x17 ET 30. Teraz pytanie, która będzie lepiej leżeć i wyglądać? Czy to nie ma wielkiego znaczenia :>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oczywiście, że 7,5Jx17 ET 30 będą lepiej leżeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będzie to duża, widoczna różnica?

felga będzie o 8mm wysunieta na zewnatrz względem drugiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tylko pamiętajcie równając te kółka z nadkolami że jak będziecie chcieli budę do parteru przybliżyć to będzie kolejne rezanko dla blacharza i lakiernika :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym myślę... Narazie mam seryjne zawieszenie i planowałem kupić felgi 17 z ET30 i opona 225/45/17 podobno wchodzi idealnie i nie będzie ocierać. Z tym że jakbym chciał w przyszłości obniżyć to lipa? Czy ten zestaw na pewno nie będzie obcierał? Może wziąć ET 42 jednak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niko12344

Masz 6kg różnicy?!? może jedne opony są jakieś mocno zbrojone i dlatego ciężkie bo na samej feldze taka różnica to trochę dziwne skoro zwykła stalówka 16" na mojej wadze łazienkowej ważyła jakieś 11kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam interesuja mnie Audi SLINE 17 cali szerokość 7.5J ET 42 5x112 podpowie ktos czy pasuja do b6 na oryginalnym zawiszeniu??? prosze o priv wiadomosci

---------- Post dopisany at 00:40 ---------- Poprzedni post napisany at 00:17 ----------

Felgi aluminiowe 17 cali Rozstaw 5x114.3 et 25 17x7JJ otwor centrujacy 71,1mm podejdzie to wogole do audi b6 sedan ? oryginalne zawiszenie odpowiedz prosze na priv

---------- Post dopisany at 00:41 ---------- Poprzedni post napisany at 00:40 ----------

2 komplety 2 odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam interesuja mnie Audi SLINE 17 cali szerokość 7.5J ET 42 5x112 podpowie ktos czy pasuja do b6 na oryginalnym zawiszeniu??? prosze o priv wiadomosci

Oczywiście że tak.

Felgi aluminiowe 17 cali Rozstaw 5x114.3 et 25 17x7JJ otwor centrujacy 71,1mm podejdzie to wogole do audi b6 sedan ? oryginalne zawiszenie odpowiedz prosze na priv

Oczywiście że nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te opony Felgi Aluminiowe 17 Audi + opony Michelin 205/50/17 Radomsko podejdą do B6 pod standardowe zawieszenie? Mam oponę 225/45/17, ale za rok zmieniam na 215/50/17. Potrzebuję do nich dystansów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...