Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podświetlenie przycisku tylnych świateł przeciwmgielnych Audi A4 b5 LIFT


hektor1990dzn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich szukałem na google takiego tematu ale nie było nic co związane jest z moim tematem zainteresowania mój problem polega na tym iż dioda podświetlenia przycisku tylnych przeciw mgielnych nie łączy chciałem coś z tym zrobić ale nie umiem go wyciągnąć rozumiem ze ściągam ramke ciagne ten włącznik ale on nie chce wyjść z budowy tego włącznika zauważyłem ze on ma po bokach blaszki działające na zasadzie kołka rozporowego jeśli źle myślę to proszę mnie poprawić zmierzam do sedna sprawy jak wyciągnąć ten włącznik żeby ową diodę poprawić??:) i niczego nie uszkodzić? z góry dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko problem polega na tym ze jak chce zlapac ten przycisk to.. 1 odpada pierwsza czesc przycisku tzw maskownica potem pod tym jest taki przezroczysty plasticzek a wczesniej jeszcze sprezynka jak ta diode w srodku sie ruszy to dziala poprostu ona nie laczy a tak to jest okej :) światła działaja lubie ten kolor czerwony na kokpicie :)

---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ----------

a gdzie dokladnie zlapać szczypcami żeby bylo dobrze... i by nie uszkodzić radia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wyjąć też radio, włożyć rękę przez otwór od radia i wypchać włącznik od tyłu ;) Następnie rozebrać i poprawić lutownicą wszystkie luty wewnątrz

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światła działają bo wyłącznik jest dobry. Spalona jest żarówka od podświetlenia przycisku. Ja wlutowywałem żarówkę 12V czerwoną zakupioną w sklepie RTV. Żarówka z wyglądu przypomina diodę(szklana czerwona bańka z której wychodzą dwa druciki) .Można też wlutować diodę jednak trzeba pamiętać o polaryzacji + - .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jacku masz racje właśnie chodzi o tą diode :) ściagnąłem wierzchnie warstwy przycisku i poprawiłem tą diode zapałką i jaknarazie działa zobaczymy jak długo aaa i jeszcze jedno mam problem ze środkowa lampką w podsufitce jedna żarówka świeci a dwie są dobre robiłem tam luty i cuda wianki pali sie tylko jedna od strony pasażera co moge z tym więcej zrobic?? wszystkie luty poprawiłem zeskrobalem śniedz ze styków i nadal nic walilem w ten włącznik wczesniej i działy dwie lampki a teraz nawet po uderzeniu nie diała ta druga tylko jedna świeci a przód i tył jest okej choć wczesniej przód też nie działał ale po przelutowaniu lutów wszystko okej co jeszcze mógłbym zrobic????

---------- Post dopisany 08-03-2014 at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2014 at 21:53 ----------

a co do wyciagniecia radia kupiłem klucze do radia audi ale ja akurat mam symphony i tam te klucze sa chyba jednak inne i moje klucze nie chca zlapac tego radia a jedna strona sie trzyma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...