Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B7


pawelroad

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra cena nowych 215/50/17 Barumm Bravuris 3, ktoś jeszcze miał doświadczenie z tymi oponami?? Warto wypróbować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena do oferowanej jakości i właściwości jezdnych rewelacyjna - wujek kupił teraz nówki z tym, że 205/55/16 - jest bardzo zadowolony. Jak na oponę z niższej półki uważam, że warto - dla przeciętnego użytkownika i zjadacza chleba, który nie szaleje i nie potrzebuje wchodzi w zakręty po 100 km/h - owszem TAK !

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały dylemat jako ze ostatnio mam bardzo malu czasu zeby jechac sie z kims ustawic co do spasowania kółek do b7

Chcialem zapytac o jakich parametrach 19" bede sie prawie równaly z blotnikami tak zeby nie obcieraly i nie wystawały

Jakie jest org et felg w b7

Prosilbym o jakies foto jesli uzytkuje 19 "w a4 b7 sedan dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak siedzi 19" 8,5J ET35, po założeniu opon i postawieniu na koła zapewne się jeszcze ułoży.

7ad4bcbc58e4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało?

widać przecież, że felga licuje się z błotnikiem i jeśli założy się opony bez naciągu to ładnie będą walić po błotniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będą, Flyer ma identyczne w B6 z 235/35 i na dużo niższym zawieszeniu.

Przy przymiarce auto nie siadło na zawieszeniu, teraz najszybciej fotki jak już złoże z oponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będą, Flyer ma identyczne w B6 z 235/35 i na dużo niższym zawieszeniu

Flyer ma B6, ty masz B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Przeszukałem już całe forum ale nadal nie znalazłem satysfakcjonujacej odpowiedzi. Otoż mam koła zinmowe 205/55/16, przymierzam sie do kupna alumek 18". Znalazłem ładną oryginalną felge 8X18 ET44 chce na to założyc opony 225/40/18 tylko nie wiem czy to poprostu spasi.... ??? LAto w pełni a ja nadal na zimówkach :(

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ----------

ORYGINALNE FELGI 18" VW PASSAT (4038992877) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Te felgi mnie interesują :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!opona z felga napewno wejdzie Tylko sprawdź et żeby Ci nie chaczyly o zaciski ja założyłem do swojej i pasuje ale nie pamiętam jakie było et jak mi Się uda sprawdzić to ci napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to seryjny rozmiar opony więc nie widzę powodu by coś mogło być nie tak, tym bardziej alu które ma identyczne parametry jak seryjne, ja właśnie u siebie założyłem taki zestaw, felga 8x18 + opona 225/40, tylko na zawiasie 1BA średnio to wygląda, najlepiej do tego mieć 1BE lub jakieś springi, ja zakładam -30 eibacha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jakie najlepiej sprężyny żeby go zabardzo nie utwrdzic ale obniżyć bo nie chce go utwardzac a mam kola o rozmiarze 225/40/18 rozważam jeszcze założenie opon 225/45/18 co wy na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem felgi 19" J8,5 ET35 + opony 235/35. Przy montażu okazało się że z przodu felga dotyka do zacisku hamulcowego. Jest opcja żeby założyć dystanse 5mm, ale czy wówczas koło zlicuje się z błotnikiem, czy będzie wystawać? Znacie może takie przypadki? W papierach od felg jest napisane że pasują do A4 B7, ale okazuje się że do wersji z normalnymi hamulcami, a ja mam 320mm. No i teraz mam nieciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz kupować na darmo dystansów, to zamontuj na dwóch śrubach podkładając podkładki 5mm między felgę a piastę. Sprawdzisz sobie czy będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz kupować na darmo dystansów, to zamontuj na dwóch śrubach podkładając podkładki 5mm między felgę a piastę. Sprawdzisz sobie czy będzie ok.

Dzięki za podpowiedź :) Spróbuję. Dystanse bym kupił, założył i jeździł. Tyle, że mieszkam w Niemczech i tu na wszystko musi być TuV :/ TuV na felgi czy nadają się do tego modelu Audi, potem TuV na dystanse czy też mogą być do tego auta. No jakaś masakra !!!! Jedynie to chyba na śruby nie potrzebuję tego TuV. Ahhh kupiłem sobie felgi z rantem i teraz mam...

Tak te felgi wyglądają: View image: 20140405 123839

Dodam, że moje Audi to wersja S-Line i chyba przez to mam te większe hamulce, albo przez mocny silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...