Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B7


pawelroad

Rekomendowane odpowiedzi

Adam, przy 1bv na 18tkach przód nie siedzi jakoś wysoko? Do zniesienia? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, przy 1bv na 18tkach przód nie siedzi jakoś wysoko? Do zniesienia? :decayed:


Sory za OT ale sam mialem najpierw 1bv. Nie siedzi za wysoko. Zlikwidowac ten problem mozna talerzykami z b5. Przod siadzie nizej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, muunv napisał:
5 minut temu, jolley napisał:
Adam, przy 1bv na 18tkach przód nie siedzi jakoś wysoko? Do zniesienia? :decayed:

 


Sory za OT ale sam mialem najpierw 1bv. Nie siedzi za wysoko. Zlikwidowac ten problem mozna talerzykami z b5. Przod siadzie nizej.

 

Dokładnie .. nie jest za wysoko a jak przeszkadza lub się nie podoba to zlikwidowac..

Wejdz na mój temat i tam zdjęcia te na keskinach to dokładnie te opony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Dzięki za pomoc Panowie :)

Jeszcze jedno. Czy przy łopatach RS6 18" z ET42/45chyba, potrzebuję dystanse? Tzn czy są niezbędne, czy kwestia że koła będą lekko schowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są niezbędne , tylko kwestia wyglądu 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jolley napisał:

Adam, przy 1bv na 18tkach przód nie siedzi jakoś wysoko? Do zniesienia? :decayed:

Koza jest meeeeeee:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam planuję kupić jakieś 18 na lato , aktualnie założone są 16:kwasny:.takze prosiłbym o radę jak wzór by pasował do A4 B7 sline kwotę jaką chcę przeznaczyć to tak 2500 wraz z oponami.

Zastanawiałem się nad takimi wzorami z chęcią zobaczę inne wzory jak byście polecili

 

4d0601025ah1h7-1.jpg

8e0601025ba1h7-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybka pomoc ;)
Felga 18 cali, 9J szerokości, et 35 i do tego opona 225/40 - zestaw do B7 na zawiasie eibacha pro-kit. Wejdzie to do A4 czy nie da rady?

Niestety nie mam nigdzie pod ręką felgi 18 9J, żeby to sprawdzić samemu ;/

Z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2018 o 18:59, maximdj napisał:

Panowie, szybka pomoc ;)
Felga 18 cali, 9J szerokości, et 35 i do tego opona 225/40 - zestaw do B7 na zawiasie eibacha pro-kit. Wejdzie to do A4 czy nie da rady?

Niestety nie mam nigdzie pod ręką felgi 18 9J, żeby to sprawdzić samemu ;/

Z góry dzięki ;)

19” et35 9j z opona 235/35 nie obciera także twój zestaw tez nie powinien ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybka pomoc [emoji6]
Felga 18 cali, 9J szerokości, et 35 i do tego opona 225/40 - zestaw do B7 na zawiasie eibacha pro-kit. Wejdzie to do A4 czy nie da rady?
Niestety nie mam nigdzie pod ręką felgi 18 9J, żeby to sprawdzić samemu ;/
Z góry dzięki [emoji6]


Ladnie wejdzie. O nic sie nie martw :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Od paru miesięcy walczę z wibracjami auta od 140km/h w górę, kola proste, opony kupilem nawet drogie na probe i nadal jest to samo, zawieszenie sprawdzone na stacji i jest ok. Dziś przy zakladaniu felgi zauważyłem luz między piasta a felga okolo 1mm góra- dół, przód-tyl. Felga ma otwór 73.1 piasta 57.1 tylko ..... piasta ma kołnierz grubości 3mm okolo 1cm od tarczy a przy samej tarczy jest mniejszy wymiar. Jak to zniwelowac ? Pierscien centrujacy o mniejszej srednicy nie wchodzi w gre bo nie da sie go wcisnac...... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień pierścienie centrujące jeśli jest luz. Pierścień centrujący musi ciasno siedzieć zarówno na piaście, jak i w feldze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko piasta wyglada tak, patrzac od przodu na nia:

Pierwszy wymiar 56.1 

Potem ten centrujacy 57.1

I potem znowu 56.1 do samej tarczy 

I problem taki ze nie wcisne pierscienia o srednicy 56.1 przez 57.1 bo pekaja.... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierścień ma być 57.1 bo dostatecznie opiera się o kołnierz. Twoje pewnie są już trochę wyrobione więc kup za parę zł nowy komplet i sprawdź spasowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobione na sztywno.  Wibracja dalej powstaje podczas jazdy z jedna prędkością 140km/h. Tzn rozpędzam się do 140 nie ma nic, ustawie tempomat albo trzymam gaz w jednej pozycji i po około jednym km pojawia sie wibracja, i znowu przyspieszając wibracja ginie..... mam juz tego dość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie potrzebuje małej rady, szukam dojazdówki, obecnie mam założone felgi 18, więc dojazdówka chyba też musi być na 18, chodzi mi o ET, jakie powinno być? Jaki profil opony? Nie bardzo orientuje się w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robisz długie trasy to zapas najlepiej identyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie chodzi o długie trasy, chciałbym mieć dojazdówkę, tak żeby w przypadku problemów dojechać gdzieś do wulkanizatora. W tej chwili mam opony 225/40/18. Stąd pytanie jaka powinna być dojazdówka? - dodam, że napęd Quattro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...