Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B7


pawelroad

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem tak samo na 195/65/15 przy 160 km/h trzęsło kierownicą, wymiana opon załatwiła sprawę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, quaze11 napisał:

Czesc mam pytanie, kupilem felgi do swojej b7 16 z et 45 na oponach 225/55 r16, w czasie jazdy nie slyszalem zeby cos tarlo ale przy 150-160 km/h trzesie autem co przy poprzednich oryginalnych felgach nie mialo miejsca, felgi sa od b8 ale zalozylem pierscien, mizliwe ze zle wywazyli kola lub jest zle cisnienie? Czy takie zestawienie jest po prostu zle do tego auta? Jest to a4 b7 1.9 tdi 05r, dzieki za odpowiedzi, pozdrawiam

Ja miałem podobnie felgi z a5. Winne były pierścienie. Dopiero na trzecim komplecie się uspokoiło. One niby były na 57,1 ale po założeniu miały lekki luz. Pierścienie muszą siedzieć ciasno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/55/16 to nie jest rozmiar dla B7, bardziej dla A6. Za duża średnica

Edytowane przez jolley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, quaze11 napisał:

te opony sa nowe

Co z tego że nowe jak może to być jakiś tani chińczyk... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedzialem sie juz wszystkiego, jezeli nie trze moze byc, jest tylko minimalnie wieksze spalanie, zle mi wywazyli kola w wulkanizacji teraz jest juz okej, a opony uniroyal 380zl za szt raczej nie chinczyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie mam a4 b7 2.0t quattro z zawieszeniem 1be. Mam 19 235/35. Jakie ciśnienie w oponach będzie prawidłowe? 2.5-2.7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Wosiu96 napisał:

Witam. Panowie mam a4 b7 2.0t quattro z zawieszeniem 1be. Mam 19 235/35. Jakie ciśnienie w oponach będzie prawidłowe? 2.5-2.7?

2.8 mam u siebie,niektorzy tu nawet wbili 3.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie, po założeniu dystansów trzeba robić zbieżość? I jeszcze jedno, czy przy Q szerokość dystansów ma być taka sama, czy przód i tył może się bez problemu różnić np. przód 5 a tył 15 mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, jeździ ktoś z Was na nie ori Pompei'ach? Na olx można je w fajnej cenie za 18" wyrwać (do 1.5k) tylko nie wiem czy jest sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz konkret koła to mam nowe 19 ori Audi. nie kupuj chińskich podrób bo one się nie krzywią tylko kruszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaje... w krawężnik to każda się skrzywi czy ukruszy... co za różnica.. a przedewszystkim nie ori nie oznacza odrazu Chiny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2018 o 20:52, Adam87 napisał:

Jak zaje... w krawężnik to każda się skrzywi czy ukruszy... co za różnica.. a przedewszystkim nie ori nie oznacza odrazu Chiny..

Kolega pisze o Pompeiach podróbach a więc chinole albo lepsze repliki z Włoch, dlatego lepiej kupić jakieś Borbety, BBS itp. Jakbyś wiedział to felgi do Audi produkowane są w Chinach, mam sporo felg i wiem jak wygląda alus po uderzeniu w dziurę ori a jak jego 4 razy tańsza replika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, skobel napisał:

Kolega pisze o Pompeiach podróbach a więc chinole albo lepsze repliki z Włoch, dlatego lepiej kupić jakieś Borbety, BBS itp. Jakbyś wiedział to felgi do Audi produkowane są w Chinach, mam sporo felg i wiem jak wygląda alus po uderzeniu w dziurę ori a jak jego 4 razy tańsza replika.

Napiales lepse repliki wloch albo chiny to sie zdecyduj......

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Witam,orientuje się ktoś czy koła z b8 o parametrach 

Opona 225/55r16      

Felga 7,5J /et45 wejdą i nie Będą wystawiać albo obcierać?

Dodam że o różnicy otworu wiem a pacjent to b7 avant na zawiasie Sline..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejda bez problemu. Ale nie wiem czy nie za szeroka opona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, muunv napisał:

Wejda bez problemu. Ale nie wiem czy nie za szeroka opona :)

:hi:

hehe standard w b8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...