Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B7


pawelroad

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.10.2018 o 20:44, Adam87 napisał:

Napiales lepse repliki wloch albo chiny to sie zdecyduj......

 

Bo repliki popularnych modeli felg robione przez producentów w Niemczech, Włoch są lepsze niż te z Chin.Dlatego moim zdaniem zamiast "kozaczyć" na Rotorach, Pompeiach chińskich podróbach wolałbym kupić jakieś BBS, RH gdzie felgę skrzywisz to normalnie prostujesz i jak trzeba będzie to zespawasz  a chinola to możesz do śmieci wyrzucić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2018 o 22:11, Wolf1991 napisał:

:hi:Witam,orientuje się ktoś czy koła z b8 o parametrach 

Opona 225/55r16      

Felga 7,5J /et45 wejdą i nie Będą wystawiać albo obcierać?

Dodam że o różnicy otworu wiem a pacjent to b7 avant na zawiasie Sline..

Wejdą, mój znajomy ma całkiem nowe koła zima sline do sprzedania z oponami 225/55/16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, skobel napisał:

Bo repliki popularnych modeli felg robione przez producentów w Niemczech, Włoch są lepsze niż te z Chin.Dlatego moim zdaniem zamiast "kozaczyć" na Rotorach, Pompeiach chińskich podróbach wolałbym kupić jakieś BBS, RH gdzie felgę skrzywisz to normalnie prostujesz i jak trzeba będzie to zespawasz  a chinola to możesz do śmieci wyrzucić. 

Jakby go było stać to pewnie by sobie kupił felgi za 6K+ a tak szuka czegoś tańszego. Dużo markowych felg jest produkowanych w Azji i często te tanie zamienniki nie odbiegają za bardzo jakościowo od tych markowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2018 o 14:39, H4mm3R napisał:

Jakby go było stać to pewnie by sobie kupił felgi za 6K+ a tak szuka czegoś tańszego. Dużo markowych felg jest produkowanych w Azji i często te tanie zamienniki nie odbiegają za bardzo jakościowo od tych markowych. 

Ja o tym wiem, sam miałem oryginalne felgi Audi, Made in China. Producenci uciekają gdzie tańsza siła robocza itp. Uwierz mi, że rotor oryginalny różni się od tego chinola. Jak chcesz to wyślę Ci zdjęcie felgi z Porsche  jak mojemu wujkowi pękły 3 ramiona w niej, nawet nie wiedział że to 5 razy tańsze.

Moim zdaniem nie stać to nie kupuje gniota, dlatego wolałbym szukać marek BBS, AEZ,Keskin,Borbet itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy koła z Audi A3 8V będą pasować do A4 B7??

Felga: 6,5Jx17H2 ET43

Opona zimowa: 205/50 R17

Nr felgi: 8V0 601 025 AD

Czy takie koło będzie pasować? Może ktoś ma zdjęcie jak się prezentuje na B6 lub B7.

Chce zmienić bo natrafiła się okazja a ja już nie mogę patrzeć na swoje 16 w A4 B7.

Mogę kupić te 17" za 1100zł z prawie nowymi oponami zimowymi Dunlop więc myślę że okazja ale jak ma słabo wyglądać to szkoda pieniędzy.

Załączam zdjęcia felg takie jakie mam i takie jakie chciałbym mieć.

Proszę o pomoc, z góry dzięki!

706482373_2_644x461_kola-alufelgi-audi-a4-b7-felgi-aluminiowe-16-7jx16h2-et35-dodaj-zdjecia.jpg

8v0601025ad8z8-1.jpg

Edytowane przez laspalas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież ta 17stka będzie bardziej schowana jak ta 16stka lipa będzie wyglądać, ogólnie szału z wyglądem ta nowa nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, tobias napisał:

przecież ta 17stka będzie bardziej schowana jak ta 16stka lipa będzie wyglądać, ogólnie szału z wyglądem ta nowa nie robi.

No to jedynie dystanse wtedy. A masz jakieś zdjęcie żebym zobaczył jak to na aucie wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, H4mm3R napisał:

Przecież to standardowa felga która była w A3 A4 A6, wygoogluj sobie..

No tak ta 16 to standard ale ja pytam o 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, laspalas napisał:

No tak ta 16 to standard ale ja pytam o 17

To po co wklejasz foto tej przykrej 16tki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, H4mm3R napisał:

To po co wklejasz foto tej przykrej 16tki...

Po to żeby porównać: to co jest a to co ewentualnie miałoby być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, laspalas napisał:

Po to żeby porównać: to co jest a to co ewentualnie miałoby być

Znalezienie jakiegokolwiek b6/b7 na tych felgach graniczy z cudem patrzac na grafike w google. Według mnie, musza Ci wystarczyc zdjecia 8v na tych felgach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szukam jakiś fajnych felg 18 do B7 1be, dużo widzę z nowszych audi felg 7,5" i oponie 245/40/18.

Będzie to jakos pasować czy będzie tarło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie powinna obcierać?

Hamulce są 345 i 330 to i opony mogły by być trochę szersze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany przy 18" feldze jaka opone upcha najszersza zeby nie tarlo nic? i jakie et powinny miec wtedy felgi ?
kolega mysli 275 zalozyc...
czy jest wogle mozliwosc zeby to kolo nie wyszlo poza blotnik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaka szeroka felga, ale z 275 to lekka przesada, optymalnie to 225/40 lub 235/40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ponawiam pytanie. Czy felga 8,5j 18" z oponą 245/40/18 będzie dobra do b7 (1be) czy będzie coś tarło?

Jakby założyć 235 na tą felgę to będzie jakos to wyglądać (nie chce grama naciągu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 235 nie bedzie naciagu. I wejdzie takie kolo. Pytanie tylko o et. Nic trzec nie bedzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...