Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B7


pawelroad

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie tak przeglądam galerie i dochodzę do wniosku, że 8J ET35 mogą być za szerokie :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mauser65 napisał:

Właśnie tak przeglądam galerie i dochodzę do wniosku, że 8J ET35 mogą być za szerokie :wacko:

Ja mam u siebie na lato 9j ET 35 i jest git nic nie trze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rob@k napisał:

Ja mam u siebie na lato 9j ET 35 i jest git nic nie trze. 

A jak to wygląda względem zewnętrznej czesci błotnika? Mógłbyś podrzucić jakieś zdjęcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jakie polecacie felgi  18 do b7 Avant na Eibach pro kit? Na jakie parametry felg powinienem zwracać uwagę? Jeśli ktoś ma zdjęcia jak by to siedziało to z chęcią zobaczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kamil313 napisał:

Witam,

jakie polecacie felgi  18 do b7 Avant na Eibach pro kit? Na jakie parametry felg powinienem zwracać uwagę? Jeśli ktoś ma zdjęcia jak by to siedziało to z chęcią zobaczę :)

To zależy jakie felgi Ci się podobają :rolleyes: Temat galerii felg ma 30 stron, powinieneś znaleźć coś co Ci przypasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kamil313 napisał:

Witam,

jakie polecacie felgi  18 do b7 Avant na Eibach pro kit? Na jakie parametry felg powinienem zwracać uwagę? Jeśli ktoś ma zdjęcia jak by to siedziało to z chęcią zobaczę :)

 

54 minuty temu, mauser65 napisał:

To zależy jakie felgi Ci się podobają :rolleyes: Temat galerii felg ma 30 stron, powinieneś znaleźć coś co Ci przypasuje

Przykład masz wyżej. 18x9 ET 35 , więc 18x8,5 ET 30 też bedzie dobrze spasowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem 19" 9J et 33 do mojej b7 i tył ładnie siedzi ale przód troszke wystaje i nie wiem co z tym zrobić żeby to schować. Może macie jakiś pomysł? Opona 235/35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy felga 19' 8.5 et 30 podejdzie do a4 b7? Zawias ibe -40 przód, -35 tył. Pozdrawiam. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie mam do zakupu felgi:  7x17 et42

Do tego opony: 225/45/17 

Audi A4 B7 TDI 140km, wszystko oryginalne. Może mi ktoś z Was doradzić czy będą mocno w środku? Nie będzie za dużego prześwitu, żeby nie wyglądała jak Monster Truck? ??

Ewentualnie, jakie wymiary by pasowały do tego modelu pod felgę 17? To bym poszukał może innego wzoru, a jestem w tym kompletnie zielony.

IMG_20201111_175109.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie jakie ET wybrać maksymalnie, aby felgi wpasowałoby się idealnie z karoserią ? A nie chowały się bądź wystawały po za obrys samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gozdzio96 napisał:

Panie jakie ET wybrać maksymalnie, aby felgi wpasowałoby się idealnie z karoserią ? A nie chowały się bądź wystawały po za obrys samochodu.

Zależy jaka szerokość felgi. I jakie zawieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gozdzio96 napisał:

Gwint MTS GOLD black edition, chce kupić 18 z oponami 225/45/18

Na 18 to opona o profilu 40 a nie 45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gozdzio96 napisał:

Gwint MTS GOLD black edition, chce kupić 18 z oponami 225/45/18

8,5" z dystansami, wychodzi ET33 z tyłu równo z nadkolem, ET37 z przodu też równo

7,5" ET20 z RS6 C5 z tyłu równo, z przodu trzeba by mieć lekki naciąg żeby to jakoś wyglądało, opony 235/40R18 na tym nie założy- dlatego te felgi będą na sprzedaż.

Tak z moich doświadczeń w S4 B7 na gwincie, ale stoi niewiele niżej od serii (przynajmniej tak mi się wydaje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy te felgi z audi a4 b8 beda pasowały bez kombinowania do a4 b7?

Chciałbym sobie ten wzór wrzucic na zimę.

sbazar.png,10,10%7Cjpg,80,,1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 1szewczi90 napisał:

Witam, mam pytanie czy te felgi z audi a4 b8 beda pasowały bez kombinowania do a4 b7?

Chciałbym sobie ten wzór wrzucic na zimę.

sbazar.png,10,10%7Cjpg,80,,1

bedzie pasowac tylko potrzebujesz jeszcze pierscienie centrujace z 66.6 na 57.1 :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...