Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B7


pawelroad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie, niedaleko mnie, gosc ma ładne felgi 18" z audi a5 s-line, oponki 235/40/18 i et 29, czy bedzie oki w a4 b7 avant??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz niedaleko podejdź i przymierz ,bo et dość niskie ,a wtedy zobaczysz jak wyglądają na aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny być na równi z błotnikami, ale przymierz koniecznie przód, bo opona oponie nie równa. Te 235 może być szersze niż innej firmy 235.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Planuje kupić do siebie felgi z oponami 18'' i tu 2 pytania.

Czy wszstkie A4 B7 Quattro mają średnice piasty 57,1mm i czy mogę załozyć po 2 opony rózne ? Tzn na przód inne na tył inne ? CZym to grozi w Quattro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem wszystkie b7 mają średnice 57,1. Oponki możesz tak założyć. Jeden komplet na przód, drugi na tył - byle by na jednej osi były takie same. Myślę, że to niczym nie grozi, ewentualnie jakiś komfort jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, wyszukałem inne felgi, poniewaz tamte o ktore pytałem powyzej zostały sprzedane..

Gosc ma ładne 18" z ET52 i 8" szerokosci, oponki 225/45/18, jak widzicie to w a4 b7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony trochę za wysokie ,et52 schowają się do środka ,będziesz musiał dystane założyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę założyć tak jak pisze Azio to ułatwi szukanie felg. Dzięki a co sądzicie 18" czy 19" dla wyglądu i wygody bo troszkę jeżdzę tak wiec i wygoda tez się liczy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę założyć tak jak pisze Azio to ułatwi szukanie felg. Dzięki a co sądzicie 18" czy 19" dla wyglądu i wygody bo troszkę jeżdzę tak wiec i wygoda tez się liczy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Otwór centrujący nie musi być koniecznie 57,1, jak jest większy to zawsze możesz założyć pierścienie centrujące które są 100% bezpiecznie i chula ;)

Rozstaw śrub 5x112 i ET musi podejść - zimówki felgi mam 17" 7,5 cala szerokości ET 30 (idealnie siedzą), teraz kupiłem 18" 8 cali szerokości ET38 i też idealnie leżą ;) Czym większe ET tym felga się bardziej chowa, myśle, że 38-40 to max

Osobiście uważam, że bawienie się w dystanse nie ma sensu, różnie z tym bywa....

na 18nastki zakładasz oponki z profilem 40 (ja tak śmigam) - czuć nierówności ale nie ma tragedii, możesz smiało brać

do 19nastek pewnie trzeba profil 35 albo 30 - tu się nie wypowiem bo nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Ostatnie pytanie bo znalazłem fajny komplet z oponami 245/40/18

Rozstaw 5x112 ET:35

Myślicie że będą dobre do B7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapcie szerokie ale powinny pasować.
Ja bym najpierw przymierzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupiłem jakiś czas temu do swojej B7 felgi 19" ET35 8J z oponami 235/35 zawieszenie mam z s-line. I mam taki problem gdyż już drugi raz mi się zdarzyło że na dołku rant felgi delikatnie pękł, nie są to jakieś chińczyki kolega ma takie same tylko 18" i sobie chwali. I teraz pytanie czy opłaca się założyć np opony 235/40 żeby tak felgi na dołkach nie dostawały mocno? Bo nie wiem czy inwestować w nie czy lepiej zrobić i sprzedać a kupić jakieś 18". Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a felgi kupiłeś nowe ? jeżeli są używane to jaką masz gwarancję, że w tym miejscu gdzie pękła nie była kiedyś mocno prostowana....wtedy mogą takie rzeczy wyskoczyć..

osobiscie latałem 2 lata na 215/35 teraz mam 225/35 i drogę jak ser szwajcarski do pracy i takie rzeczy mnie nie spotkały...moze coś działo się w przeszłości z felgą i jej konstrukcja jest osłabiona..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze wtrące. Codziennie monitoruje ogłoszenia na olx w poszukiwaniu felg do a4 b7 avant, dzisiaj trafiłem na takie felgi i chciałbym sie was poradzić czy takie felgi bedą technicznie pasować do mojego wozidełka i czy sie opłaca za tą kwote jeśli felgi są w 100% sprawne ?

http://olx.pl/oferta/19-cali-5x112-oryginal-audi-235-35-19-pirelli-p-zero-nero-CID5-IDdnFv9.html#601591b547

Pozwole wkleić sobie link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedz się jakie mają ET, jak pochodzą z A8 D3 to powinny pasować, ale to gdybanie bez pełnych danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jestem zainteresowany tymi felgami:

http://olx.pl/oferta/oryginalne-kola-audi-19-rs-4-rs-6-plus-opony-jak-nowe-s-line-CID5-IDgBHBf.html#322d9e181e

Sprzedający twierdzi, że są ori, wysłał mi nawet dodatkowe zdjęcia, link do galerii: http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/Galeria/7799202/1

Czy one będą pasowały do mojej a4 b7? Będę musiał jakieś dystanse zakładać, felgi 8,5J et48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jestem zainteresowany tymi felgami:

http://olx.pl/oferta/oryginalne-kola-audi-19-rs-4-rs-6-plus-opony-jak-nowe-s-line-CID5-IDgBHBf.html#322d9e181e

Sprzedający twierdzi, że są ori, wysłał mi nawet dodatkowe zdjęcia, link do galerii: http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/Galeria/7799202/1

Czy one będą pasowały do mojej a4 b7? Będę musiał jakieś dystanse zakładać, felgi 8,5J et48

Trochę do d*py ET mają, w sensie za wysokie.... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...