Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B7


pawelroad

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wejdzie, złe ET i za wąskie.

Według mnie minimum szerokości do A4 B7 to 7cali. ET powinno być 35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam felgi 16 et45 pierscien 66,6 mój problem to taki ze po założeniu jest wyczuwalne bicie przy prędkośći od 110-160.mam założone piersćienie centrujące 57.1 w czym może byc problem?Byłem już u kilku wulkanizatorów wszyscy twierdzą po sprawdzeniu ze felgi są proste.zimowe koła oryginalne tzn 57,1 jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam felgi 16 et45 pierscien 66,6 mój problem to taki ze po założeniu jest wyczuwalne bicie przy prędkośći od 110-160.mam założone piersćienie centrujące 57.1 w czym może byc problem?Byłem już u kilku wulkanizatorów wszyscy twierdzą po sprawdzeniu ze felgi są proste.zimowe koła oryginalne tzn 57,1 jest wszystko ok.

Opony nie wybite, nie wyzombkowane? Jeśli felgi ok, to może przeguby biją? Półosie? Geometria do ustawienia?

W sumie u mnie też jest bicie od 120 w zwyż minimalne i zależne od drogi po któej jade, na większych kołach bardziej czuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierścieni mam 3 komplet te które zakupiłem za 1 razem miały delikatny luz .Opony sprawdzone na innych felgach teraz ma inne całe koła zimowe i nie ma problemu.

na sprawdzanie i wyważanie wydałem 300zł. i nikt nie potrafi zdiagnozowac przyczyny.

Edytowane przez sasna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierścieni mam 3 komplet te które zakupiłem za 1 razem miały delikatny luz .Opony sprawdzone na innych felgach teraz ma inne całe koła zimowe i nie ma problemu.

na sprawdzanie i wyważanie wydałem 300zł. i nikt nie potrafi zdiagnozowac przyczyny.

Ale pierścienie masz plastikowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie jestem w trakcie kupna regenerowanych felg. http://allegro.pl/felgi-17-cali-audi-a4-b7-b6-oryginalne-5x112-sline-i5004132202.html
Pierwsze pytanko, czy ktos z was uzywa takie alu odnawiane przez profesjonalną firme ?

Czy taki rozmiar bez problemu załoze do a4 b7 2.0 ?
Jaki rozmiar gumy proponujecie na takie felgi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie jestem w trakcie kupna regenerowanych felg. http://allegro.pl/felgi-17-cali-audi-a4-b7-b6-oryginalne-5x112-sline-i5004132202.html

Pierwsze pytanko, czy ktos z was uzywa takie alu odnawiane przez profesjonalną firme ?

Czy taki rozmiar bez problemu załoze do a4 b7 2.0 ?

Jaki rozmiar gumy proponujecie na takie felgi?

Witaj,

Pytanie w jakiej firmie były "regenerowane"

Jeśli prawidłowo regenerowane i lakierowane to powłoka powinna mieć trwałość porównywalną do tej w nowych.

Gorzej jeśli to robił amator. Wtedy potrafi po czasie odejść. Pytanie czy były piaskowane? Jaki lakier położony itp.

Podany link wygasł. Wszystkie 17 cali w szerokościach między 7,5 a 8 i ET od 45 do 35 wejdą na bank.

Zwróć uwagę na średnicę otworu centrującego. W B7 to 57,1 mm.

Do np. 7,5 x 17 wkładaj 215/50/17 lub 235/45/17,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie jestem w trakcie kupna regenerowanych felg. http://allegro.pl/felgi-17-cali-audi-a4-b7-b6-oryginalne-5x112-sline-i5004132202.html

Pierwsze pytanko, czy ktos z was uzywa takie alu odnawiane przez profesjonalną firme ?

Czy taki rozmiar bez problemu załoze do a4 b7 2.0 ?

Jaki rozmiar gumy proponujecie na takie felgi?

Witaj,

Pytanie w jakiej firmie były "regenerowane"

Jeśli prawidłowo regenerowane i lakierowane to powłoka powinna mieć trwałość porównywalną do tej w nowych.

Gorzej jeśli to robił amator. Wtedy potrafi po czasie odejść. Pytanie czy były piaskowane? Jaki lakier położony itp.

Podany link wygasł. Wszystkie 17 cali w szerokościach między 7,5 a 8 i ET od 45 do 35 wejdą na bank.

Zwróć uwagę na średnicę otworu centrującego. W B7 to 57,1 mm.

Do np. 7,5 x 17 wkładaj 215/50/17 lub 235/45/17,

Pozdrawiam!

Z tego co sie dowiedziałem od sprzedawcy były robione we firmie która się tym zajmuje, nie miały żadnych głębokich rys, tylko przetarcia od normalnego uzytkowania,

Na feldze było napisane tylko 7,5j x 17 et 43 i nr katalogowy,

chce kupic oryginalne nie zadne zamienniki, obawa jest tylko z tym,że były malowane.

w poprzednim samochodzie równiez miałem malowane , przez 3 lata nic sie nie działo, miejmy nadzieje ze teraz tez tak bedzie :)

Pozdrawiam serdecznie ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy te felgi podejdą do B7?jakie oponki na to wrzucić żeby wszystko dobrze pasowało:

http://allegro.pl/19-model-rs6-audi-5x112-et35-vw-skoda-seat-i4987249241.html

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy te felgi podejdą do B7?jakie oponki na to wrzucić żeby wszystko dobrze pasowało:

http://allegro.pl/19-model-rs6-audi-5x112-et35-vw-skoda-seat-i4987249241.html

Dzięki i pozdrawiam

Witaj,

8x19 przy ET 35 wchodzi do B7 bez problemu :D

Do tego dedykowane gumy to 235/35/19

PS. Coś więcej wiesz na temat jakości tych replik "made in italy" ?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na forum kiedyś sprzedawał repliki włoskie i podobno fajne są jakościowo itd bo ludzie też opinie wyrażali co posiadają takowe :) No za takie fele ori wiemy ile trzeba dać :decayed: , jeśli repliki są fajnie wykonane to ja tam nie widzę przeciwwskazań :)A jakieś dystanse na tył wejdą żeby to fajnie wyglądało czy nie bawić się w takie coś ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..

A jakieś dystanse na tył wejdą żeby to fajnie wyglądało czy nie bawić się w takie coś ? :)

Możesz dać 5mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód zostaw jak jest, a na tył 5mm spokojnie wejdzie. Ewentualnie jeśli nie jesteś pewien to załóż i pomierz sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , powiem tak , zakupiłem do mojego cabrio Oryginalne felgi SLINE ŁOPATY 8J et 43 z tego co widzę to w cabrio na tych felgach prawie wszyscy maja ząłożone opony 235/40/18 , CZYLI to chyba najlepszy setup? przy tych felgach i ET , bo też myśle nad oponami bo jeszcze ich nie posiadam

Edytowane przez krzychusssek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Czy felgi od b8 bedą pasowały do b7? I oczywiście w druga stronę czy tez da radę założyć. A jeszcze czy od a6 c6 podejdą do b7? Jakie sa otwory centrujace w tych modelach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...