Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B7


pawelroad

Rekomendowane odpowiedzi

Wyżej już napisałem, jakie bym dał dystanse. Osobiście bym olał takie felgi i kupił takie które podejdą bez dystansów, bo koszt dystansów i śrub nie jest mały.

By było idealnie 35mm dystans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę w swojej B7 założyć taki zestaw; fele 18" ET35 oponki 225/45/18 i rodzi się pytanko , czy nie będą one ocierały o nadkola. Piszecie że 225/40/18 pasują i nie trą, ale 45 może być już gorzej. Może ktoś ma taki zestaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chcialbym zalozyc do swojej b7 felgi 18', ktos mi nagadal ze przy takiej feldze szybciej sie zuzywa zawieszenie na naszych pieknych polskich drogach, czy jest to prawda czy niestety mitem?

Na 18 i oponie 225/40/18 na pewno jest sztywniej, ale czy szybciej się zużywa zawieszenie... chyba naukowo nie zostało to udowodnione :wink:

Ja bym stawiał bardziej na dziury, że to one niszczą zawiechę szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem im wyższy profil tym większy komfort. Ale i zatem gorsze prowadzenie przy szybkich zakrętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem im wyższy profil tym większy komfort. Ale i zatem gorsze prowadzenie przy szybkich zakrętach.

komfort wyższy, ale i wygląd gorszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda. Zależy co dla kogo jest ważne. Jeden woli balony jak w pontonie a drugi 18 czy 19 i glebę na maxa

Sent from my iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

czy felgi o parametrach z lika ponizej podejda do a4 b7 ?

FA 856 LUBIN 1 SZT FELGI AUDI 18 5x112 (4363455229) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to jako tako wyglądało trzeba dystans 20 mm. Bez dystansu może nie wejść na zacisk, albo trzec o amortyzator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Czy felgi Audi o wymiarze:

7,50J x 16H2 i ET 45 podejdą bez problemu do B7 na fabrycznej wielkości hamulcach? Chcę takie kupić na zimę.

Numer felgi: 8E0 601 025 H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, koledzy potrzebuje informacji. Jaki przedział et musi być, by felga nie obcierała o zacisk. Mam tarcze 320 2.0 tfsi audi a4 b7 z większymi zaciskami. Potrzebuje kół na zimę i nie wiem jakie mam kupić.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zapytanie odnośnie stalówek, mam mozliwość założenia od Passata B7 2011 rok, są to 215/55/16 ET57 (6 1/2 Jx 16) do A4 B7. Czy to podejdzie? Rozstaw śrub i średnica otworu centrującego wydaje się identyczna. Dane katalogowe to potwierdzają. W A4 B7 katalog niby mówi, że ma być 5x112x57.00 / ET45 / 7 Jx 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie mam okazje kupic felgi o takich wymiarach 5x112 et 43 ,8jx18H2 czy beda dobre do b7??

Witaj,

będzie dobrze :D

Jeśli będziesz chciał żeby były jeszcze bardziej odsadzone na zewnątrz możesz pokusić się o dystanse np. 8 mm przód i 13 mm tył.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzxieki za info...


panowie kupilem te felgi ale maja inna srednice pierscienia, teraz to wystarczy tylko pierscienie centrujace kupic i tyle??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak,zwóć uwagę jeszcze na gniazda śrub ,ori felgi mają kule ,zamienniki przeważnie stożek, wtedy dojdzie jeszcze komplet śrub

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za info

panowie czy bedzie dobrze wygladaly 18 na zawieszeniu s-line...czy trzeba jeszcze cos obnizyc zeby to fajnie wygladalo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 18 235/40 zawieszenie s-line i jak dla mnie jest ok,ale to rzecz gustu

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...