Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bukowina Tatrzańska


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mówię o centrum... wylot na zakopianke czy coś w tym stylu. Oczywiście bez zbędnego zatrzymywania. Ktoś podaje numer tel. Szybki kontakt że za 20 minut będziecie za wylocie na zakopianke i my się doklejamy :wink: Koło 11 pewnie będziemy w krk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge sie dolaczyc tez bede jechal od strykowa startuje z plocka

Jak jest z przejazdem przez Lodz w godzinach porannych, navi kieruje mnie przez miasto ,pojade od strony Strykowa. Lepiej jechac na al Palki i potem w kierunku Rzgowa, czy szybciej bedzie przez al Wlokniarzy? Pewnie trafie na poranny szczyt, wiec wole korki ominac

Kto startuje z Lodzi, moge gdzies podjechac i razem pojedziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to w Łodzi zawsze jakieś delikatne korki będą ale jadąc od Włókniarzy to można lecieć do Rudzkiej i wylatujemy zaraz przed Rzgowem - omijamy wtedy ewentualne korki przy "Matce Polce" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juby_p podeslesz na PW swoj nr tel? mozemy sie spotkac gdzies w strykowie i potem juz dalej razem jechac po ekipe z lodzi i czestochowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dam znać jaka pogoda i warunki. bo Bukowinie będę od środy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magic87 podaj mi na PW swój numer tel, zdzwonimy się jak ja i juby_p będziemy w Częstochowie. Powinniśmy być koło 9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany poczekajcie jeszcze na mnie:) Mozna by bylo spotkac sie w Piotrkowie Trybunalskim i dolaczyc dalej tak z Jubym wstepnie uzgodnilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z piotrkowa do czewy to raptem 40 minut.... Adrian w jakich godzinach planujesz tam byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś ja mam numer do Sebastiana:) będziemy dzwonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa ale kombinacje ci co jada przez Łódź niech beda o 8.oo na Mc'Donaldzie rog al.Włókniarzy i Lutomierskiej kierunek Katowiece my sie tam zbieramy o 8.oo pozniej mozemy po trasie zabrac piotrow a na sam koniec dzwonie do Magica :decayed: i mowie mu ile sie spoznimy :grin: i juz jestesmy w komplecie:decayed:

komu nie pasi niech jedzie sam wedlug navi to o 11 moze wyjedzie z Łodzi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa ale kombinacje ci co jada przez Łódź niech beda o 8.oo na Mc'Donaldzie rog al.Włókniarzy i Lutomierskiej kierunek Katowiece my sie tam zbieramy o 8.oo pozniej mozemy po trasie zabrac piotrow a na sam koniec dzwonie do Magica :decayed: i mowie mu ile sie spoznimy :grin: i juz jestesmy w komplecie:decayed:

komu nie pasi niech jedzie sam wedlug navi to o 11 moze wyjedzie z Łodzi :grin:

Ja i Kkam możemy się z wami spotkać na Mc`donalds Rzgowska/Strazacka ten co podałeś jest nam zupełnie nie podrodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob
kuzwa ale kombinacje ci co jada przez Łódź niech beda o 8.oo na Mc'Donaldzie rog al.Włókniarzy i Lutomierskiej kierunek Katowiece my sie tam zbieramy o 8.oo pozniej mozemy po trasie zabrac piotrow a na sam koniec dzwonie do Magica :decayed: i mowie mu ile sie spoznimy :grin: i juz jestesmy w komplecie:decayed:

komu nie pasi niech jedzie sam wedlug navi to o 11 moze wyjedzie z Łodzi :grin:

Ja i Kkam możemy się z wami spotkać na Mc`donalds Rzgowska/Strazacka ten co podałeś jest nam zupełnie nie podrodze

Kolego to juz spotkamy sie takto na schellu w rzgowie bo my nie wbijamy w ogole w centrum wylatujemy obrzezami i w rzgowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki zobaczymy w ogóle o której będziemy w łodzi jak cos następny punkt kontrolny Częstochowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+/- 9 rano w piatek na stacji LUK OIL Czewa

ktory LukOil ? daj linka z mapki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dotrę do PL to my jedziemy drogą s7 na dwie furmanki - wyjazd z Elbląga około 5 rano - jakby ktoś na trasie się trafił będzie fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+/- 9 rano w piatek na stacji LUK OIL Czewa

ktory LukOil ? daj linka z mapki :decayed:

Miniecie zwężkę ze światłami przy przebudowywanym wiadukcie i zaraz po prawej stronie będzie widać Luk OIL

Mapa Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dotrę do PL to my jedziemy drogą s7 na dwie furmanki - wyjazd z Elbląga około 5 rano - jakby ktoś na trasie się trafił będzie fajnie

O której będziecie w okolicach wawki? Ja planowałem start 6-7. Ale chyba w 1,5 godzinki nie dolecicie :decayed: jak spotkacie takie czolgajace sie srebrekowo/zlote CC i A4 B6 grafitowe z body S4 w avancie to będę ja i mithrindil czy jak mu tam... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx, jak wylecimy kolo 5 z elblaga to pewnie kolo 8-9 będziemy w wawie ;) ja bym był szybciej, ale odkurzacz dziadka będzie mnie spowalniał :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...