Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie zegarki nosicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie mam

Aviator 3105 ( czarne PVD )

i-aviator-3105-6974645.jpg

Automatyczny chińczyk

IMAG0871_zps27ee4b7f.jpg

Mechaniczna pilotka też ryżowy, ale werk zerżnięty od Ruskich

IMAG0739_zps9d724500.jpg

Adriatica pilotka na kwarcu

IMAG0693.jpg

Fossil

IMAG0600.jpg

c**jowata guma do pracy

IMAG0598.jpg

Było ale się sprzedało bo się znudziły..

Kozhedub od Juriego Levenberga

IMG_20121130_171603.jpg

Alpha Multical

IMAG0647.jpg

IMAG0604.jpg

Ogólnie to dawno nic nie nabywałem..ale mam postanowienie- tylko pilotki i następny będzie Steinhart ! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez kilka lat nosiłem zegarek Lorus (własność i mechanizm Seiko):

1ab78041db0bd0dff6cd932bf701d475--mmf350x350.jpg

Zjeździłem z nim kawałek świata i katowałem go w wyjątkowo ciężkich warunkach, praktycznie nigdy go nie ściągałem z ręki (tylko do czyszczenia i dwukrotnie do zmiany paska).

Niestety szkiełko było już poszczerbione i pewnego pochmurnego dnia potrzaskałem je, a gdy wreszcie chciałem zanieść do naprawy to go zgubiłem :facepalm:

Obecnie szukam następcy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seiko 5 Automatic- zegarek po ojcu z 1969 roku. jak na razie mial jeden przeglad 3 lata temu. chodzi jak zloto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seiko to i ja se muszę kupić tylko jakiegoś divera na gumie ewentualnie nato bo ciepło idzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też seiko... Ogólnie na codzień. Brakuje tylko szafirowego szkła, w poprzednim zwykłym casio miałem i po paru latach jak nówka, z tym tak nie będzie niestety...

593514d1325667757_seiko_sndc89p2_quartz_chrono_sndc89p2_3.jpg

Teraz musze zapolować na alpha taką jak u Raggi siedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero raczkuje w temacie zegarków, ale myślę że się to rozwinie ;) Miałem w swoim życiu parę casio, adidas, jakieś malboro ale większość albo pogubiłem albo popsułem:facepalm: Aktualnie mam 2 z których korzystam na codzień

1. Casio Edifice ef-543

EF-543D-1AVEF.jpg

2. Do sportu Zegarek pulsometr Beurer PM 70

zegarek-pulsometr-beurer-pm-70_0_b.jpg

Dodatkowo czekam na parę chińczyków w automacie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też seiko... Ogólnie na codzień. Brakuje tylko szafirowego szkła, w poprzednim zwykłym casio miałem i po paru latach jak nówka, z tym tak nie będzie niestety...

http://s9.postimg.org/87cmu8rvv/593514d1325667757_seiko_sndc89p2_quartz_chrono_sndc89p2_3.jpg

Teraz musze zapolować na alpha taką jak u Raggi siedzi...

Kuchwa fajne to Seiko..podaj mi dokładny model :wink:

Szafa pochwal się jakie masz chińczyki :naughty:

---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:53 ----------

Gizmo :decayed:

Alpha Steel Watch PVD Coating Case New | eBay

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reggi, Seiko SNDC89P2. Mógłby mieć koperte ciut większą.

Alpha pvd, hmmm, jak nic nie wypacze z tej wersji a'la tytanowej to może skończy sie na tej, ale niech otrzeźwieje troche.

45 mm to nie jest mała koperta..no chyba, że się ma łape jak drwal kanadyjski :grin:

Stalową ma koleś na innych swoich aukcjach..ale chyba czarna jednak ładniejsza :wink:

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ----------

Dzisiaj dostałem pasek, więc wrzucę foto chińczyka - Edifice do tyrania na co dzień:wink:

http://i1049.photobucket.com/albums/s389/michal_s87/DSC_2563a.jpg~original

Pasek Pattini ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reggi, Seiko SNDC89P2. Mógłby mieć koperte ciut większą.

Alpha pvd, hmmm, jak nic nie wypacze z tej wersji a'la tytanowej to może skończy sie na tej, ale niech otrzeźwieje troche.

45 mm to nie jest mała koperta..no chyba, że się ma łape jak drwal kanadyjski :grin:

Stalową ma koleś na innych swoich aukcjach..ale chyba czarna jednak ładniejsza :wink:

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ----------

Dzisiaj dostałem pasek, więc wrzucę foto chińczyka - Edifice do tyrania na co dzień:wink:

http://i1049.photobucket.com/albums/s389/michal_s87/DSC_2563a.jpg~original

Pasek Pattini ? :naughty:

Co Ty, szkło na ok 36mm, całość ok 40-41mm.... 45 Było by idealnie.

PS też zamówiłem 2 szt na pattini.pl ;) Ciekawe jak to wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznałem bo wszystkie pachy miałem od nich. Zawsze profi zrobione, masywne, twarde, ale układają się za***iście na łapie :wink:

Ja kupiłem tę Adriaticę na forum za jakieś 3 paki ( kawarcyk) w stanie używanym, ale jak nowa.. a za dwa tygodnie ktoś wystawił taką samą tylko że automat chyba w tej samej kasie :doh:

Moja jest tyle fajniejsza, od tych nowszych wersji że ma ładniejsze wskazówki..bo te nowsze to takie proste zapałki. Ogólnie warto przeglądać forum czwartego wymiaru bo idzie tam kupić dobry sikor w dobrej kasie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...