Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nierówna praca


Świstak.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Otóż od jakiegoś czasu gdy pójdę z rana odpalić samochód, kilka sekund nie pracuje równo, są drgania budą. Ale to przez te kilka pierwszych sekund, potem jak już pochodzi z 5 minut to potem normalnie pracuje. Tylko z początku, po nocy przy odpaleniu coś nie gra... Miał może ktoś z Was takie coś kiedyś? O co biega? Dodam, że wcześniej takiej akcji nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: u mnie się czasem zdarzy ale nie zwracam uwagi skoro po chwili przechodzi .

A jak u Ciebie z wolnymi obrotami jak auto stoi na luzie , obroty sztywno stoją czy drgają delikatnie ? to mnie zastanawia czy jest normalne w tych silnikach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to coś z zapłonem lub świece ???

Nowe kable WN Bosch , nowe świece Beru .

---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:38 ----------

Cewkę będę sprawdzał na dniach ( na podmianę ) . Jeszcze mam w planie kupić odmę bo moja już trochę lat ma i może być spękana i ode tego tez to może być .

Lecz coraz bardziej się uświęcam w tym ze te silniki tak maja a nie powiem ale trochę jest to irytujące :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadza się, chodzą też pogłoski że może dostawać się też lewe powietrze i dlatego tak obroty falują... Podmień cewkę i dasz znać czy uspokoiło się już czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadza się, chodzą też pogłoski że może dostawać się też lewe powietrze i dlatego tak obroty falują... Podmień cewkę i dasz znać czy uspokoiło się już czy nie.

:wink: tylko trochę czasu zejdzie ( $$ ) :grin: ale dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...