Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B5


dawid_464

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak uważam przy tym rozmiarze felgi i opony nie ma sensu kupować dystansów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem sobie takie felgi images?q=tbn:ANd9GcTAA16b2FmjXmp49gTD-bTPSL5WGGFr2KOD2I7P7MsqKRGi07tuYw z oponami 245/40 i mam pytanie czy w a4b5 nie będą gdzieś ocierac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze obcierac o przednia zwrotnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 235/40-18 na ET35 i jest ledwo ledwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia trzeba wszystko mierzyc

245/40 -18 to za wysokie koło do B5

szukaj 225/40-18 na przód i tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerokość felgi 8J ? To nie powinno być problemów, ale dla lepszego prowadzenia zakup opony 225/40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar zalożyć felgi od Allroada c5 17 cali 5x112 et25.jakie dystanse polecacie bo na przod na bank mi nie wejda. 10mm? Jezeli chodzi o opony chcialbym zeby mialy fajna gume taka troche stozkowata. Opony 215/40/17 205/40/17 czy jakas inna ? Nie ukrywam ze profil 45 bylby najlepszy pozdro. Jezdze S4 B5 dziei za podpowiedz z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystans najlepiej -10 do -20 mm, czyli ujemny. :facepalm:

A na poważnie to przeczytaj choć pierwszy post: http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/znaczenie-et-felgi-3018/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar zalożyć felgi od Allroada c5 17 cali 5x112 et25.jakie dystanse polecacie bo na przod na bank mi nie wejda. 10mm? Jezeli chodzi o opony chcialbym zeby mialy fajna gume taka troche stozkowata. Opony 215/40/17 205/40/17 czy jakas inna ? Nie ukrywam ze profil 45 bylby najlepszy pozdro. Jezdze S4 B5 dziei za podpowiedz z gory

jeździsz S4 B5, a to co piszesz o kołach to jakieś nieporozumienie:facepalm:

przyjrzyj się na jakich teraz jeździsz albo chociaż spójrz na tabliczkę znamionową jakie powinny być opony w S4 B5, napewno nie o szerokości 205

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 225/40 r 18 opona od zwrotnicy z przodu ma jakies 5 milimetrów to przy 245/40 będzie na styk lub wręcz będzie ocierać. Tak jak koledzy radzą 225/40 lub jak co niektórzy robią 215/40 ale wtedy profil będzie niższy i prędkościomierz delikatnie będzie przekłamywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam a4 b5 2.8 Quattro

Kupiłem felgi Avus III ET 45 z oponami 225/40 wchodzą na styk nawet lekko przycierało o lewy tylny wachacz z przodu też jest normalnie na żyletki , myślę o dystansach chciałem zamontować 15 mm , pytanie czy przód przy skrętach i tył nie będzie obcierał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1. następnym razem podłącz się pod istniejący już temat albo poleci od razu do kosza

po 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam. Przymierzam sie do zmiany felg i tak wstępnie przymierzyłem sie do czegoś takiego jak oryginalne audi Ronal 17". Moje pytanie jest takie, czy ktoś ma fote jak to wygląda na B5'tce. Pozniej wpadły by delikatnie niższe sprężyny max -30mm

http://img10.tablica.pl/images_tablicapl/101028173_1_644x461_audi-ronal-alufelgi-17-4-sztuki-5-112-piekne-poznan-mosina.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...