Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B5


dawid_464

Rekomendowane odpowiedzi

zakupione alusy 17" 8J ET 48 + opony 225/45/17 juz założone. wszystko ok, nic nie obciera , wygląda jak dla mnie świetnie. gdyby ktoś takie miał zamiar kupić to polecam i bez żadnych obaw montować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem u siebie na tyle 245 na tej samej feldze co ty i obcieralo z tylu o sprezyny, auto na gwincie. Zalozylem dystans 10 mm i bylo ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dystans 10mm i wtedy bym powiedzial ze jest idealnie :decayed:

pomyślę o tym w przyszłości na razie nowość to wygląda super :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, założyłem dziś letnie alu 7,5Jx17H2ET45 z oponkami 225/50. Z przodu są jakieś 2 mm od wahaczy, czy mogę tak jeździć czy jakieś dystanse wypadałoby włożyć.

Kolejne opony założe mniejsze, ale ten sezon na tych ponieważ były razem z alufelgami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na A3 mam własnie 205 i jest super, no a tutaj juz takie opony były wiec je zostawiam. zrobiłem jazde próbna i nie słyszałem zadnych dziwnych nowych dzwięków, poza tym, że auto jest wyżej i troszke twardsze się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oponka za duza, bedzie ci zdzierac prawodpodobnie przednie nadkola przy maks skretach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, założyłem dziś letnie alu 7,5Jx17H2ET45 z oponkami 225/50. Z przodu są jakieś 2 mm od wahaczy, czy mogę tak jeździć czy jakieś dystanse wypadałoby włożyć.

Kolejne opony założe mniejsze, ale ten sezon na tych ponieważ były razem z alufelgami.

Straszny balon ta opona ja bym jednak zmienił na coś o mniejszym profilu i na węższe 215 lub najlepiej 205:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nadkola nie haczy, przynajmniej moglem wlozyc rękę pomiedzy opone i nadkole na skęconych kołach. bardziej zastanawiało mnie czy nie bedzie wadzić o wahacze. koła zdjęte z A6, tam pewnie miały wiekszy luz :)

na ten sezon zostaną, za rok pewnie 205 wejdą, ale nie niższe niz 50 :)

ciekawi mnie tez jak teraz wyjdzie spalanie ! :D

nadkola są zjechane i tak zauwazyłem przy zmianie, ktoś z poprzednich włascicieli mysle ze miał 18nastki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie podpowiedzieć jakie ET dobrać przy feldze 17" 7,5J do B5? Do tego opona 215/45. Zakładając et35 będzie ok czy trochę za małe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sam raz, ale opona do kitu, za małe koło do b5, musi byc 205/50 albo 225/45 w 17 calach zeby bylo wymiarowo ok, masz mało żwawy motorek więc 1 wariant jak najbardziej bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu mówisz ze opona do kitu? wcześniej miałem te opony na feldze 8J, a teraz chce kupić 7,5J. Czyli et 35 bedzie ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...